2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حمد و صلوات

خدا شفاش بده انشالله

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2728

الهی ک زود زود خوب بشه

همه ی مریضه شفا پیدا کنن😔

آمین

هیچی ندارم بنویسم...فقط می دونم تو قشنگترین خیر خدا بودی برای حکمت زندگی من❣خدایا شکرت ک منو لایق واژه ی زیبای مادر دونستی🙏👼خدایا به عظمتت قسم هرکس ک منتظر فرزنده  زودتر دامنش رو سبز کن🤲🙏آمین

عزیزم یه شهیدی هست به اسم شهید سید رضا حسینی ایشون خودشون به واسطه امام رضا تو کودکی شفاء گرفتن

خیلیا مریضای بدحال و بیهوش و سرطانی داشتن و بهشون توسل کردن به چند ساعت نکشیده مریضشون به هوش اومده و خوب شده.....شما هم توکل کن به خدا و توسل کن به ایشون

ان شاءالله به حق جدبزرگوارش شفاء مادرتون رو از خدا بگیره

براشون صلوات بفرست و بگو دعاتون کنه🙏🙏🙏

از حال مادرتون به منم خبر بده اگه میشه

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

یا من اسمه دوا و ذکره شفا

انشأالله همه مریض ها شفا پیدا کنن

انشأالله همیشه سلامتی و خوشی باشه

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه

یا شافی یا طبیب

انشأالله به حق فاطمه زهرا زودتر خوب میشه

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

انشالله هرچه زودتر سلامتیشو بدست بیاره💓

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706