2733
2734
من میگم پیجایی که بار آموزشی ندارن چطور این همه دنبال کننده دلرن مثل این .خب هییییچی نیست همش تبلیغ ...

دقیقا منم موندم

این واقعا هیچ هنری نداره 

بعد دنبال تیک آبی گرفتنم هست

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
اره دقیقا بعد میگه سلامتی بچه برام مهمتره😂 فکر کرده مردم خرن

خیلی دروغگو هست

همچین کارایی که میکنه که انگار همه خرن

میگفت من به کسب درامد ها و فروشنده ها رونق میدم به کارشون و همش دعام میکنن

بدمدمیاد ازش دلم میخواد بزنم دهنش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا منم موندم این واقعا هیچ هنری نداره  بعد دنبال تیک آبی گرفتنم هست

واقعا؟ وای ببین به چه ادمایی بها میدیم که اینجور خودشون رو بزرگ میکنن هر چی میکشیم از خودمونه جانم

وگرنه این دختره زشت و بد ترکیب چی داره 

2728
آره دیگه  برا دنبال کننده هاشون باید تاسف خورد حیف از اینترنتی که مصرف میکنن  من و شما ...

وای ارررره گوربابای داستان زندگیت .چیز مفیدی داری رو کن وگرنه جمع کن بساطتون .به ماچه واسه بچت چی خریدی چی کوفت کردی .تمام مردمو درگیر ظواهر نمایشی زندگیشون کردن.دنبال پولن دیگه میان فیلم بازی میکنن .خدایا اون زنه که پول میگیره تبریک تولد میگههههه نمیفهمم چراااا پول میدن اون تبریکو بگه تو پیجش 😒

خیلی دروغگو هست همچین کارایی که میکنه که انگار همه خرن میگفت من به کسب درامد ها و فروشنده ها رونق ...

۹ ۹ ۹۹ برو بیمارستانش پیداش کن وقتی داشت بهوش میومد بزن تو دهنش فرار کن😂😂😂😂😂😂

اینا کین بابا برین بهناز برگزیده فالو کنید

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2738
واقعا؟ وای ببین به چه ادمایی بها میدیم که اینجور خودشون رو بزرگ میکنن هر چی میکشیم از خودمونه جانم ...

سیاست خوبی دارا که همه روتو مشتش گرفته

مگه نمیبینی چجور قربون صدقه خانواده شوهرش میره

مامان بزرگ گردو

عمه جان گردو

جاری جان گردو

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
وای ارررره گوربابای داستان زندگیت .چیز مفیدی داری رو کن وگرنه جمع کن بساطتون .به ماچه واسه بچت چی خر ...

آره امثال اینا باعث بهم خوردن صدها زندگی شدن تا به امروز

فقط نمایش فقط!!!

مردم عقلشون ضایع شده 

به اون پیرزن پول میدن برا تبریک تولد 

نوبرن والا

امضا ندارم🙄انگشت میزنم👆
2706