2726
عنوان

معتاد رمان و داستانم

468 بازدید | 23 پست

خانوما بهم راهکاری بدید که رمان و داستان نخونم.خودم خسته شدم ولی معتاد شدم انگار.نمیکشم دیگه از دسته  خودم

اگه امکانش هس برای ظهور اقا و شادی روح مادرم صلوات بگید 😔

چیزای دیگه رو جایگزین کن

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چشمات الان مال خودته؟؟👀

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
من برعکس توعم دوس دارم بخونم اما همه رمانا ابکی شدن نصف و نیمه رها میکنم😐💔

گاش بتونم رها کنم.مشکل اینجاست هر رمانی رو ده بار خوندم تابحال.باز دوباره میخونم 

اگه امکانش هس برای ظهور اقا و شادی روح مادرم صلوات بگید 😔
گاش بتونم رها کنم.مشکل اینجاست هر رمانی رو ده بار خوندم تابحال.باز دوباره میخونم 

واقعااا؟؟؟؟؟

پس قطعا معتادی چجوری حوصلت میکشه.چن سالته؟؟

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2706