2737
2734
عنوان

چرا مردها ب بعضی از زنها خیلی گیرمیدن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1073 بازدید | 46 پست
اسی یعنی چی به دوستت گیر میدن؟ یعنی نگاش میکنن؟ نفهمیدم

اره.یا بهش متلک میندازن.یا میگن شمارم داشت باش یا خیلی نگاه میکنن

مواظب باشیم ب بهانه👈ماخوبیم ودیگران بد آبروی کسی رونبریم فردای قیامت هم هست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آن داره ! 😉

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2738
و البته کوه اعتماد بنفس😂😂😂😂🤣 شوخی کردم گلم😍😂😘

امضاتو دوس داشتم ❤

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
👌👌👌👌😅😅😅 اعتماد بنفسم خیلی پایین بود خیلی کار کردم رو خودم از افسردگی شدید رسیدم به این روحیه ...

افرین عزیزمممم😍😍😍

یه خانم همیشه باید اعتماد بنفس داشته باشه😍🥰🥰😘👌🏻👌🏻👌🏻

راستش اسی منم یه دوست داشتم همینجور بود صورتش اتفاقا اصلا قشنگ نبودا ولی باسنش خیلی تو چشم بود بعد خدایی مانتوهای چسبون هم میپوشید و مثلا خنده های خیلی بلند داشت چجور بگم خودش کلا چراغ سبزش دائما روشن بود اون یکی دوستم فوق العاده خوشگلتر و باکلاس تر بود ولی تا بخوای مغرور و جدی بود یعنی اینقدر که اون بهش به قول شما گیر میدادن به اون دوست خوشتیپ ترم نه 

عوضش یه پیشنهادای اون به کل پیشنهاد دوستی های اون یکی می ارزید😂

2706