2726
عنوان

اینکه همیشه یکی از پربازدیدا حس ششمه واقعا تاسف اوره!

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا جایی که میدونم ممنوع هست، دیگه بقیه باید گزارش بزنن

فکر نکنم اخه تلپیکای ممنوعه رو فورا نی نی یار میترکونه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
اصلا من نفهمیدم یهو چجوری مد شد! پارسال از این خبرا نبود اصلا هرسال بدتر از سال قبل 

خرافات شاخ و دم نداره

بعد همین آدما میرن از خرافات مردم صد سال پیش حرف میزنن و مسخرشون میکنن، غافل از اینکه خودشون تباه تر هستن

والا من چندباری گزارش زدم ولی یه گزارش که فایده نداده!

کمپین باید راه بندازیم😁🤦🏻‍♀️

2728
گل گفتید عزیزم شما خیلی فهیم و عاقل هستید منم باورم نمیشه اینقدر ساده لوحی و ببخشید معذرت می خوام جه ...

👋منم تا حالا شرکت نکردم حتی توی پربازدیدا و داغتریناشم.

💕از دیار خاطره انگیز دهه ی 60💞
اعتقادشون تا جایی به خودشون ربط داره که به بقیه آسیبی نزنن! اینا دارن گند میزنن به همه چی با اینطرز ...

منظورم اینه که اعتقاد من و شما به اونا ربط داره و میتونن بخاطرش بهمون توهین کنن ولی ما که این عقیده اشونو قبول نداریم در واقع حتی نباید بگیم قبولش نداریم! 

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
من اولا حرص میخوردم ولی الان میگم مگه من مسئول جهل مردمم؟!

نمیشه بی تفاوت رد شد واقعا

شاید به خودشون بیان! شاید نی نی یار یه تکونی به خودش بده ممنوع کنه جمع کنن این بساط مسخره بازیو

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
منظورم اینه که اعتقاد من و شما به اونا ربط داره و میتونن بخاطرش بهمون توهین کنن ولی ما که این عقیده ...

اره عزیزم منظورتو متوجه شدم در تایید حرفت اینو گفتم🌹

دو سال ونیمه تو نی نی سایتم تا حالا یبارهم تو این تاپیکها نرفتم

اللهم عجل لولیک الفرج .سید محمد رضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم 😍😍😘😘 نی نی یار جون میشه کاربریمو برگردونی لطفا من که چیزی نگفتم قول میدم دختر خوبی باشم

گاهی شب زود میخوابم

صبح ک بیدار میشم دعا میکنم از پربازدیدا حس ششم‌ توش نباشه

😑

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706