2733
2734
عنوان

با همچین همسری چ رفتاری باید داشت

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 25 پست

اه چقد بچگانس رفتارت یکم قوی باش ینی چی دارم گریه میکنم😒میدونستی زن ضعیف واسه مردا خیلی حال بهم زنه؟از غصه هم دق کردی جلو کسی زار نزن مخصوصا شوهرت

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿
اه چقد بچگانس رفتارت یکم قوی باش ینی چی دارم گریه میکنم😒میدونستی زن ضعیف واسه مردا خیلی حال بهم زنه ...

برام موضوع مهمیه خیلی حالم بده نتونستم خودمو نگه دارم شدیدا نیاز داشتم ب هم فکری و حمایت

کاربری برای دو نفر است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی از مردا حوصله ندارن زنشون ناله کنه . می خوان همیشه بخنده . واسه درد دل یکی دیگه رو پیدا کن . من ...

دقیقااااا من تا درد و دل میکنم یا از مشکلی چیزی حرف میزنم جواب نمیده😂😂

2731
هیچ دوستی ندارم دلم دلگرتیو حمایت میخواست

خیلی ها پایه نیستن . به چشم مردا وقتی درد دل می کنی  غر غرو به نظر می رسی . من خیلی وقته با همسرم درد دل نمی کنم. جنبه نداره . راجع به حرفهای معمولی حرف می زنم 

نامزد منم از دستش ناراحتم هی تیکه میندازم هی حرفی میزنم بفهمه ناراحتم میفهمه ولی خودشو به کوچه علی چپ میزنه منم عصبی میشم بدتر نهایتا میگه عزیزم سخت نگیر. وقتی میگه سخت نگیر دلم میخاد بزنمش فقط   

2738
شوهر منم اینطوریه دقیقا منم خوشم نمیاد میگه موضوع رو عوض نکنم بازم ناراحت میشی دعوامون بیشتر میشه

اخه اصلا دعوا دلخوری با اون نبود ی موضوع بود که بهش ربط نداشت فقط یکم دلگرمی میخواستم بده و کمک کنه

کاربری برای دو نفر است
اخه اصلا دعوا دلخوری با اون نبود ی موضوع بود که بهش ربط نداشت فقط یکم دلگرمی میخواستم بده و کمک کنه

میفهمم چی میگی نمیدونم واقعا چه فکری میکنن یکم تغیر نمیکنن هر چی ام بگی بازم همونه

اصلا ناراحتی یه چیزی برام جالبه در موردش حرف میزنم میبینم توجه خاصی نداره 

نامزد منم از دستش ناراحتم هی تیکه میندازم هی حرفی میزنم بفهمه ناراحتم میفهمه ولی خودشو به کوچه علی چ ...

دقیقا منم😐😂😒

میشه واس سلامتی امام زمان(عج)صلوات بفرستی؟❤مرسی نازنین حاجتت روا الهی😍❤خدا وقتی نخواهد👌🏻عمر دنیا سر نخواهد شد👌🏻گلوی خشک صحرایی به باران تر نخواهد شدو تا وقتی نخواهدبرگی از کاجی نمی‌افتد.....و باغی از هجوم داس هاپر پر نخواهد شدخدا وقتی نخواهددانه ای کوچکتر از باران گلی بالا رونده مثل نیلوفر نخواهد شد...و کرم کوچکی ؛ پروانه ای زیبا نخواهد شد...خدا وقتی بخواهد غیر ممکن می‌شود ممکن...ولی وقتی نخواهدواقعا دیگر نخواهد شد.👌🏻