2726

نمیدونم چم شده چون میخام تلگراممو پاک‌کنم  اتفاقی به یه نفر وابسته شدم یادش میوفتم گریم میاد خیلی دلم گرفته یاد روزای اخر خابگاه افتادم انگار غم عالم رو دلم امشب  😔😔😔 یه چیز ناراحت کننده هم دیدم دیگه کامل دارم وا میرم

کاربری دست دونفر

جونم آبجی چیشده

من خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي تنهام ..... هيچكسي نيست ك موفقيت هامو بهش بگم و خوشحال بشه هيچكسي نيست ك شكست هامو بهش بگم ناراحت بشه هيچكي نيست ك باهاش درد دل كنم!!!! تنهاي تنها....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واااااای😂😂من دقیقاالان اینطوریم😂😂😂ظهربرنامه روپاکیدم😂😂اونوقت بعدنصبش کردم ولی اون اکانتی که بااون طرف میحرفیدم رودیگه نصب نکردم فقط اکانت اصلیمودارم...خیلی بده...سعی کن خودتوسرگرم کنی خوشگلم...

فقط گریم میاد نمیدونم چه کنم  باور کن یادم نمیاد اخرین بار کی گریه کردم فک‌کنم امشب وا برم

من هر روز گریه میکنم شاید باورت نشه پنج دقیقه پیش داشتم گریه میکردم

من خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي تنهام ..... هيچكسي نيست ك موفقيت هامو بهش بگم و خوشحال بشه هيچكسي نيست ك شكست هامو بهش بگم ناراحت بشه هيچكي نيست ك باهاش درد دل كنم!!!! تنهاي تنها....
واااااای😂😂من دقیقاالان اینطوریم😂😂😂ظهربرنامه روپاکیدم😂😂اونوقت بعدنصبش کردم ولی اون اکانتی که ب ...

وای نمیدونم چرا یدفه شد البته از جای دیگه هم ناراحتما

کاربری دست دونفر
نمیخوام به احساساتت توهین کنم قشنگم❤ولی باورکن ارزش نداره....هیچ کس باارزش ترازخانواده نیست👌👌

بخاطر خانوادم گریه میکنم

چرا؟ 

از دستشون دادم

2706