2703
2553
سلام به ماماناو بابای گل
می خواستم بگم من کارشناس خلاقیت و مشاوره کودک هستم. هر سوالی در مورد افزایش خلاقیت و همچنین اسباب بازی های مفید برای کوچولوهای خوشگل و ناناز خودتون داشتید از من بپرسیدخیلی خوشحال می شم که بتونم به شما کمک کنم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام عزیزم من که خیلی دنبال همچین تایپیکی بودم
نی نی من یک سال و یک ماهشه نمیدونم چطور باش بازی کنم از طرفی به اسباب بازیهاش علاقه نداره بیشتر با وسایل خودمون و وسایل آشپزخونه ور میره خیلی ممنون میشم راهنماییم کنی چطور خلاق بشه و معنی حرفهام رو بفهمه
جون حس میکنم حرفام رو نمیفهمه ولی برادر زاده ام که همسنش بود هرکاری که بهش میگفتیم انجام میداد مرسی
سلام نیکتا جان. من دخترم 18 ماهشه و خیلی کنجکاوه ولی علاقه ای به یادگیری کلمات نداره سی دی هم دوست نداره فقط از آگهی تبلیغاتی خوشش میاد. نمیدونم چطوری با بازی میتونم بهش کلمه یاد بدم گاهی سعی کردم حین بازی بعضی کلمات رو تکرار کنم یا حتی به صورت بازی دربیارم ولی دخترم دوست نداره. این کلماتی هم که بلده خودش یهو گفته. جالبی کلمات سختی مثل قو قولی قو قو و قور یعنی صدای خروس و قورباغه رو میگه ولی کلمات ساده تر مثل بیا بده یا نون و ... رو نمیگه حدودا 15 تا کلمه رو میگه ولی همه چیز رو میفهمه و میره میاره. خیلی نگرانم. چون مرخصی هم گرفتم و صبح تا شب درگیرشم ولی احساس میکنم ناموفقم!!!!
پسرمن(2 سالشه) سرعت یادگیریش خوبه البته مثل همهی بچه های دیگه خلاقیتش هم خوبه من هم سعی می کنم خلاقیتش رو محدود نکنم
اما با وجودی که کاملا حرف می زنه و حدود 20-30 کلمه انگلیسی رو می دونه و خیلی چیزهای دیگه
هنوز رنگها رو یاد نگرفته البته من هم تلاشی نکردم چون معتقدم نباید هیچ فشاری باشه

ولی اگر وسیله یا اسباب بازی باشه توسط اون بتونه خودش رنگها رو یاد بگیره حتما براش تهیه می کنم

چون کلمات انگلیسی را هم خودش با اسباب بازیهاش یاد گرفت
2714
سلام من یه دختر 16 ماهه دارم زیاد با اسباب بازی کاری نداره بیشتر وقتشو توی کشو لباسها و دراور و کابینت و کلا هر چیزی که بهش مربوط نیست صرف میکنه اسباب بازی خوراک 5 دیقه اش بهدش میندازه کنار نظر بدید چی براش بگیرم بهتر؟ممنون از تاپیکت

سلام مهتاب جون
عزیزم برای دختر خوشگل یکسالمون مناسب ترین بازی او برج هوش و استوانه هوش و کوبه گردشی که برای تقویت عضلات چشم کودک شما مناسب است . اشکال پلاستیکی که به ماه وستاره معروف است برای کودکان 6 ماه تا 1.5 سال مناسب است.
برای دختر خوشگل سه سالمون دوخت نخ بازی مناسب برای افزایش تمرکز چشم و دست و ذهن کودک؛ پازل های کوچک که زیر آنها اشکال خود پازل قرار دارد , ماه تعادل برای افزایش تمرکز کودک دو مینو ، پایه اشکال برای آموزش شمارش رنگ و اشکال به کودک کمک می کند. پازل اشکال هندسی با قطعات بزرگ و به تعداد کوچکتر تقسیم شده اند.

هر سوال دیگه داشته باشید مهتاب جون من در خدمت شما هستم.
پسر منم 2 سال و 7 ماهش است و شدیدا به جارو برقی علاقه داره خونه هر کی بریم میره جاروشون را میاره وشروع به بازی کردن با جارو میشه با این که کلی اسباب بازی داره اما با هیچ کدوم بازی نمی کنه

به نظرت چکار کنم تا با اسباب بازیهاش بازی کنه وکاری به جارو وسایل خونه نداشته باشه ممنون میشم راهنمایی کنی
مَحرم تن بودن با مَحرم دل شدن تفاوت دارد …
من در این زمینه تخصصی ندارم اما چون چند ماه تجربه بیشتری دارم می گم

بازی کردن شغل بچه هاست
هرکدوم در هر زمانی با یک چیزی مشغول می شن

به شغلشون احترام بزارید
به نظرشون احترام بزارید

معمولا اسباب بازیها بچه های کوچیک رو سرگرم نمی کنه
چون هنوز از چیزهای ساده ی زندگی سر در نیاوردن که اسباب بازیها براشون جالب باشه(فکر کنم بیشتر برای ما جالبه)

گاهی شوهر من می گفت چرا به فلان چیز دست می زنه و من می گفت من و شما 30 ساله داریم اینها رو می بینیم این تازه داره کشفش می کنه!!!

2706