2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هیچ وقت بچه زنداداش درک نکردن

بچه داداشت به دنیا میاد عزیزم

ما فقط به بچه کادو میدیم

چقدر میخوای هزینه کنی؟؟

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728

پول بده

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2738
هیچ وقت بچه زنداداش درک نکردن بچه داداشت به دنیا میاد عزیزم ما فقط به بچه کادو میدیم چقدر میخو ...

یه عمه واقعی فقط میتونه بگه بچه زن داداشم😂

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

برادر زاده ت دیگه؟

ما برادر زاده جانم که دنیا اومد برای بچه یک دستبند طلا گرفتیم 

برای مامان باباش گل و شیرینی ، 

بعد ک کم کم چند روز گذشت شروع کردیم لباس و وسایل ضروری واسه بچه گرفتن  و مامانش 😍😋اینم ی طورشه دیگه کمک شون باش 😍😍😍😍😍😍😍😍

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
یه عمه واقعی فقط میتونه بگه بچه زن داداشم😂

😂😂

اصلا درک نمیکنم،،برم خونه زنداداشم،بچه زنداداشم،،فلان زنداداشم 

بابا اون دختر مردم اگر زن داداشت نشده بود شاید اصلا نمیشناختیش،،حیف نیست نگی بچه داداشم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2706