2733
2734
عنوان

در قفسه سینه در (کرونا)😷

911 بازدید | 46 پست

سلام 

من 10روزه به کرونا (از نوع خفیف) مبتلا شدم 

همه مراحل خیلی سخت شو گذروندم (خدا نصیب کسی نکنه) الانم فقط درد قفسه سینه دارم 

کسی هست بدونه ک چیکار کنم ؟؟؟

سلام خسته نباشید من یک خانم ۲۵ ساله هستم که به تازگی ازدواج کردم ودر همین حین دچار درد هایی شدم که مختصر توضیح میدم امیدوارم با اطلاعاتتون کمکم کنید 

من اوایل کرونا بود یعنی حدودا ۱۱ ماه پیش که گفتن نامزدم کرونا گرفته ولی علائمی نداشت با این وجود یک ماه از هم جدا شدیم ودر قرنطینه به سر بردیم من ۳ بار تستت کرونا منفی و حدود۵ با سی تی اسکن دادم ولی چیزی مشخص نبود با این وجود دکترها ۳ بار داروی هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین تجویز کردن و من بعد از مصرف خارش واژن که دلیلش آزیترومایسین زیاد بود و درد طرف چپ شکم و لگن گرفتم درد های شدید چندین دکتر رفتم حدودا یکسال مرتب دکترهای زیادی رفتم هرکس علل خودشونو مطرح کردن تا اینکه دیگه جواب نداد و من همش احساس نیکردم یه خنجر از پشت تو دوتا کتفم فرو کردن و یا درد سمت چپ پهلومو معدم کلافم میکردیکی از دکترا گفت استرسه یکی گفت قلبه رفتم قلب چک کردم مشکلی نبود یکی گفت وزنته رفته بالا ماهیچه هات کش اوردن و .... موردهد زیاد بودن تا اینکه رفتم دکتر گوارش ایشون هم گفت روده تحریک پذیره دارو دادن اثر نکرد بعد یکماه مجدد رفتم دوباره ازمایش دادم جوابش که اومد همه علائم خوب بود جز هیلیکوباکتری دکتر هم درمان ۴ داروی انتی بیوتیک تجویز کردن برای ۲ هفته حالا من ۲ هفته رو گذروندم به شدتت خارش واژن و التهاب گرفتم که پمادهای کاهش خارش استفاده میکنم ولی باز هم درد پهلوی من برگشته و دکتر به من گفتن که بعد از ۲ ماه بیا دوباره ازمایش بده بنظر شما من چ مشکلی دارم ایا طبیعیه من از اندسکوپی میترسم لطفا راه حل بدین تشکر 🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استرس نداشته باش خوب میشی 

داروهاتو مرتب بخور

بخور گلاب اویشن و جوش شیرین میگن خوبه 

جشونده شیرین بیان میگن عالیه 

اگر مقدوره داروی امامم کاظمم رو هم استفاده کن نیگن خیلی عالیه 

2738
سلام خسته نباشید من یک خانم ۲۵ ساله هستم که به تازگی ازدواج کردم ودر همین حین دچار درد هایی شدم که م ...

منم کرونا گرفتم از وقتی داروها خوردم دقیقا مشکل شمارو دارم کلافه شدم و ماهانه ام عقب افتاده😪

2706