2733
2734
عنوان

تازه ازدواج کردیم بعد ۷ سال

506 بازدید | 37 پست

سلام. با همسرم ۷ سال دوست بودیم. شنیدین اهنگ سامان جلیلی رو میگه دیدی با هر سختی دوست دارم... اون قشنگ خود منم. خدای بزرگ کمکمون کرد و دعاهای منم مستجاب کرد چون از وقتی باهاش دوست شدم هیچ مردیو جز اون نخواستم.الان ک عقدیم و میخوایم زندگی رو شروع کنیم بعضی وقتا ی رفتارایی از خودش نشون میده ک ناراحتم میکنه مثلا خواهر و مادرم اومدن تمرور ک جهازو بچینیم ابجیم ی تیکه اویز لوستر از دستش افتاد شکست شوهرم نه با اخم و توخم ولی یجوری برخورد کرد ک یعنی ناراحت شدم ک شکسته. اینم بگم ک مادرش چند ساله فوت کرده و کارای خونه با خودش بوده و خیلی با دقت و وسواس کار میکنه اکثر اوقات کار منم قبول نداره. این برخوردش با خواهرم درست بوده بنظ تون؟ یا اینکه پذیرایی رو تی زد تا فرشارو پهن کنیم بعد من با دمپایی رفتم تو قشنگ جلو همه گفت همونجوری با دمپایی میریییی؟؟ یجوری بدی گفت ک من دیگه کفری شدم از دستش. ادعاش میشه منو دوست داره اما جلو همه تاثیر بدی از خودش میذاره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با دمپایی کثیف رفتی رو فرش؟؟یا سرامیک پاک شده

خوب حق داره کار شما کثیفی محض دیگه گلم

لوستر هم هرکس رو مال و اموالش حساس والا الان لوستر زیر ۶ تومن نیست 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2731

باهاش صحبت کن عزیزم ،مثلا بگو دوس ندارم با من جلو خونوادم یا خونوادت بد برخورد کنی یا همون لحظه بگی دلم میخاد اگه چیز بدی دیدی ی گوشه بیاری منو بهم بگی نه که همون جا تا غرورم بشکنه.بعد که خب حساسه یکم مشخصه.

2738

متولد اذره شوهرت

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

اینکه خواهرت زده لوستر زده شکونده ناراحتی داره

با دمپایی رو فرش نویی راه رفتن تذکرم داره

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
2706