2733
2739
عنوان

بچه ها من چند روزه حسود شدم

350 بازدید | 35 پست

اصلا اینطوری نبودم .چند وقته به همه چیز و همه کس حسادت میکنم.چیکار باید بکنم.خودم خجالت میکشم از خودم.شوهرمم داره متوجه میشه.نمیخوام کوچیک شم جلوش از لحاظه شخصیتی.این چه دردیه یک هفتس اومده سراغه من.کمکم کنید

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا چه بد....

حسادت درد بدیه...با خودت مقابله کن 

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
اول امضاتوبردار

😂 😂 😂 

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 

🤣منم حسودم خو

مگه چیه🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

سعی کن تا کسی میاد جلو ذهنت و دلت میخواد بره سمت حسادت زود براش دعای خیر کنی. بهترین چیزها رو براش بخواه. یهو میبینی حالت از این رو به اون رو میشه عزیزم

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
مثلا به چه چیزایی حسودی میکنی؟

مثلا مادرم امروز با دوس دختره داداشم مهربون صحبت کرد.مثلا من از فریبا نادری بدم میاد اما امشب تو یه برنامه دیدمش قشنگ تو دلم حسودی کردم به ظاهرش.من از اون خیلی بدم میمد حالا چرا اینجوری شدم.

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.
به احتمال زیاد هورمونات به هم ریخته

چیکار باید کنم برگردم به حالته قبل

2706