2737
2734

سلام خسته نباشید من یک خانم ۲۵ ساله هستم که به تازگی ازدواج کردم ودر همین حین دچار درد هایی شدم که مختصر توضیح میدم امیدوارم با اطلاعاتتون کمکم کنید 

من اوایل کرونا بود یعنی حدودا ۱۱ ماه پیش که گفتن نامزدم کرونا گرفته ولی علائمی نداشت با این وجود یک ماه از هم جدا شدیم ودر قرنطینه به سر بردیم من ۳ بار تستت کرونا منفی و حدود۵ با سی تی اسکن دادم ولی چیزی مشخص نبود با این وجود دکترها ۳ بار داروی هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین تجویز کردن و من بعد از مصرف خارش واژن که دلیلش آزیترومایسین زیاد بود و درد طرف چپ شکم و لگن گرفتم درد های شدید چندین دکتر رفتم حدودا یکسال مرتب دکترهای زیادی رفتم هرکس علل خودشونو مطرح کردن تا اینکه دیگه جواب نداد و من همش احساس نیکردم یه خنجر از پشت تو دوتا کتفم فرو کردن و یا درد سمت چپ پهلومو معدم کلافم میکردیکی از دکترا گفت استرسه یکی گفت قلبه رفتم قلب چک کردم مشکلی نبود یکی گفت وزنته رفته بالا ماهیچه هات کش اوردن و .... موردهد زیاد بودن تا اینکه رفتم دکتر گوارش ایشون هم گفت روده تحریک پذیره دارو دادن اثر نکرد بعد یکماه مجدد رفتم دوباره ازمایش دادم جوابش که اومد همه علائم خوب بود جز هیلیکوباکتری دکتر هم درمان ۴ داروی انتی بیوتیک تجویز کردن برای ۲ هفته حالا من ۲ هفته رو گذروندم به شدتت خارش واژن و التهاب گرفتم که پمادهای کاهش خارش استفاده میکنم ولی باز هم درد پهلوی من برگشته و دکتر به من گفتن که بعد از ۲ ماه بیا دوباره ازمایش بده بنظر شما من چ مشکلی دارم ایا طبیعیه من از اندسکوپی میترسم لطفا راه حل بدین تشکر 🌹🌹

به نظرم بری آندوسکوپی خیلی بهتره اینجوری انقد تشخیص غلط میدن و داروهای غلط میدن که وضعت بدتر میشه

ازمایشای که به جای اندوسکپی بوده دادم 😔هلیکوباکتری بالا بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اینجوری شدم ازاوایل کرونابهم گفتن اندوبایدانجام بدم هنوزانجام ندادم هرجامیرفتم همش میگفتن روده ی تحریک پذیزو استرس و معدت عصبی شده وخیلی چیزهای دیگه چقدداروخوردم هنوزخوب نشدم هرموقه غذامیخورم انگارمیمونه توگلوم 

دل من تنگ چشایی ست  که نیست.... 🥺 میشه برا محمد آیهان کوچولوی من دعا کنید چشماش خوب بشه 😔 شاید خدا صدای شما رو زود تر بشنوه 🙏یعنی میشه مثل بقیه بچه ها محمد منم همه جارو ببینه و بازی کنه 😔               خــــدایـــا ایــنـ هــمــہ اسـتـخــوانـ داشــتـمـ 😞چـــرا دلــمـ را شــکـسـتیـــــے؟؟خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین مادر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...😓🖤
2728
ازمایشای که به جای اندوسکپی بوده دادم 😔هلیکوباکتری بالا بود 

خب شاید مشکلات دیگه ای هم باشه چون به درمان پاسخ مثبت نداده بدنت

برای تشخیص بیماری های گوارشی مثل شما آندوسکوپی و کولونوسکوپی باید انجام بشه و با بقیه ی آزمایشا نمیشه به تشخیص صد در صد رسید

ترس نداشته باشین چیزی نمیشه

تو خیلی از کشورا آندوسکوپی جزوی از چکاپ میدونن و مرتب انجام میدن

واسه درد معده و میکروب معده، مامان من تخم بارهنگ رو با عرق نعنا و یکم گلاب میجوشونه و هر شب میخوره

خیلی تعریفشو میکنه 

میخوای سرچ کن بخون در موردش

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
منم اینجوری شدم ازاوایل کرونابهم گفتن اندوبایدانجام بدم هنوزانجام ندادم هرجامیرفتم همش میگفتن روده ی ...

پس باید چیکار کرد من کلی هزینه کردم 😔😔 بخدا هر ازمایشم ۵۰۰ تومن شده عکس و داروهای مختلف بالای ۱۰ ملیون تو این چند ماه ولی نمیدونم چمه 

منم اینجوری شدم ازاوایل کرونابهم گفتن اندوبایدانجام بدم هنوزانجام ندادم هرجامیرفتم همش میگفتن روده ی ...

مال منم انگار میمونه مری م تو رفتی اندو؟ عزیزم بگو‌منم خیلی نگرانم

2738
پس باید چیکار کرد من کلی هزینه کردم 😔😔 بخدا هر ازمایشم ۵۰۰ تومن شده عکس و داروهای مختلف بالای ۱۰ م ...

منم خیلی ازمایش واینادادم بی فایده قرص میگیرم میخورم چند وقت ک نخورم دوباره همون جورمیشم دیگه خسته شدم 

دل من تنگ چشایی ست  که نیست.... 🥺 میشه برا محمد آیهان کوچولوی من دعا کنید چشماش خوب بشه 😔 شاید خدا صدای شما رو زود تر بشنوه 🙏یعنی میشه مثل بقیه بچه ها محمد منم همه جارو ببینه و بازی کنه 😔               خــــدایـــا ایــنـ هــمــہ اسـتـخــوانـ داشــتـمـ 😞چـــرا دلــمـ را شــکـسـتیـــــے؟؟خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین مادر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...😓🖤

ن نرفتم هنوزپناه برخدا

نه من اندوسکوپی نکردم بجاش یه ازمایش دیگه با خون میگیرن جوابشم دیر میاد قیمتشم بالاست اونو دادم که دکتر متوجه شد هلیکوباکتریه درمان دارویی نوشتن برا ۲ هفته  الان دوهفته تموم شده ولی دردای شدید دارم حتیی بدتر شدم بهم گفته ۲ ماه بد بیا ولی میخوام یه هفته دیگه برم پیشش

سلام عزیزم تنها راه تشخیص دقیق هلیکوباکتر آندوسکوپی است که خوشبختانه الان با بیهوشی یک ساعته قابل انجامه 

این مقالات هم لطاف مطالعه کنید امیدوارم با راهکارهای ارائه شده در این مقاله بتونید سریع تر مشکلتون رو حل کنید 

https://salamatweb.ir/what-is-helicobacter-pylori-treatment-helicobacter-pylori-diet/

https://salamatweb.ir/درمورد-میکروب-معده-هلیکوباکترپیلوری/

مشکل مری تون رفع شد؟

سلام خوبید رفتی آندوسکوپی؟؟؟؟ منم ی مدت هست کلا سمت چپ و کتفم از پشت و درد زیاد دارم میخام برم حتما آندوسکوپی خسته شدم از قرص 6 ساله مشکل معده دارم 

2706