2733
2734

من و همسرم ده ساله ازدواج کردیم اول ازدواج هیچی نداشتیم تازه من چهار سالشم دانشجو یه شهر دیگه بودم تا اینکه درسم تموم شد و هر دو سر کار رفتیم همش پول پس اندازه می کردیم تا اینکه یه خونه خوب اجاره کردیم و بعدش ماشین خریدیم اینقدر پس انداز کردیم که می خواستیم خونه بخریم. پولمون به منطقه خوب نمی رسید و شوهرم به منطقه ی پایین راضی نمی شد و امروز و فردا می کرد دو سال تمام باهاش دعوا کردم که خونه بخره هر بار با هر دلیلی نمی شد و نمی خرید چند وقت با اون پول خرید و فروش ماشین می کرد و من اصلا راضی نبودم رو روی حرفم یعنی خونه خریدن موندم تا اینکه خونه ها چند برابر شد و پولمون بی ارزش دیگه حتی نتونستیم تو منطقه پایین هم خونه بخریم شوهرم قبل انتخابات تمام پول رو داد یه ماشین خرید که الان نصف قیمت شده و من کلی ناراحتم تمام زحمات این چند سالم بر باد رفته و پولمون هم دیگه نمیشه باهاش کاری کرد. همش با همسرم دعوا می کنم ولی دیگه چیزی رو نمی شه عوض کرد.شما بودین چکار می کردین الان راهنمایی لطفا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هیچی دوباره کار و پس انداز البته باید با همسرت هماهنگ باشی اگه دیدی به حرفت نیست پولت را بهش نده

الان اینقدر همه چیز یه شبه گرون میشه ما چند سال پس انداز کنیم تا ما پولمون رو جمع کنیم چیزا صد برابر شده دیگه نه انگیزه کار دارم نه جمع کردن پول 

2738
الان اینقدر همه چیز یه شبه گرون میشه ما چند سال پس انداز کنیم تا ما پولمون رو جمع کنیم چیزا صد برابر ...

خدا بزرگه به همون خونه کوچک و پایین شهر رضایت بده بلند پروازی نکن واگرنه همون را هم از دست میدی

فقط خدا ❤️❤️❤️
راهنمایی نداره.مام ده سال قبل یک میلیارد از دست دادم بعدشم چن بار دیگه در حد دویست سیصد. افسردگی میا ...

ما با کلی ذوق و شوق کار می کردیم و پول پس انداز می کردیم از همه خواسته هام این چند سال گذشتم آخرشم هیچییییی

من میتونم از ضررامون یه دفتر ۱۰۰برگ پر کنم بخدا.یه خونه داشتیم طبقه ۴بدون اسانسور ۷۰ متر بود گذاشتیم فروش کسی نمیخرید بخدا فروختیم ۴۰ تومن همینکه فروختیم هفتع بعد یهو همون خونه شد ۱۲۰تومن😐😐.ماشین خریدم سریع تصادف کردیم قیمت خود ماشین فقط خرجش کردیم.طلاهامو فروختم دقیقا فرداش طلا یهو ررررررف بالا.دوبار گوشی شوهرمو دزد برد یبارم گوشیش سوخت که دیگه گوشیم نمیتونیم بخریم.اوایل ازدواجمون بانک ثامن پولمونو خورد .......دیگه همیناش یادم

خدایا شکرت.خدایا خودت مراقب جوجه هام باش سالم برسونشون  ب دستم.شکرررت شکرت شکرت
2706