2410
2553

سلام 

بچه ها تا این سن چه کارهایی کردین؟

مجرد متاهل

درس

شغل 

کتاب خوندن

چن تا زبان بلدید

ی هنری ی ساز نقاشی هرچی

کلا از خودتون راضی هستین؟

من خیلی حس میکنم وقتمو تلف کردم 

هیچی 🤦‍♀️

یااله

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

دلام طولانیه نخوندم😁

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من ۸۰م

جز دور و ورا حساب میشم یا برم؟😅

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

من هشتادم😁

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈
2714

کسی سرلخت نباشه

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم

متولد 78 

متاهل

یه دختر 21 ماهه دارم

فوق دیپلم

خانه دار

اگه خدا بخواد دارن شروع میکنم برنامه نویسی و زبان یاد بگیرم

هنر در حد تراشه بافی و کاموا و ...

خداروشکر تو زندگی خانوادگی و شخصی حوشبختم ولی ازنظر اجتماعی حس میکنم از استعدادم استفاده نکردم هنوز

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...

من خرداد ۷۷

مجرد و دانشجوی سال آخر 

تا پارسال خوشی دنیارو میکردم و از تابستون تصمیم گرفتم به مهاجرت 

یه نیمچه زبان ترکی استانبولی با عربی و آلمانی بلدم 

هنر هم زیاد دارم ولی حال ندارم بنویسم ولی همه رو قبلا یاد گرفتم 

در حال حاضر هم درس می خونم هم زبان برای ایلتس و میخوام پیج اینستایی فینگر فودمو راه بندازم 

فقط کافیه اراده کنی بعد ۳ ماه خودت متوجه میشی چقدر پیشرفت کردی

از خودمم راضی بودم ولی امسال راضی ترم :)

2706