2726
اسم خودت مادرت.مرض بگیره انقدر بدم میادکسی بلاک کنه یعنی خیلی اشغال هست

خخخخخخ اسم خودم یاسمن مادرم صدیقه یه دنیا ممنون

زندگی چقدر شبیه ماسولست،سقف خیال یکی کف روزمرگی یکی دیگست✨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

متوسط

خوبه بازم خداروشکر.خیلی ممنونم کوهستانزیبا.یکی از اعضاء خانوادم میخاد کارشو با حقوق بالا ول کنه بذاره بیاد شهرستان ی مرغداری کوچیک بزنه بنظرت براش چطور میشه اشتباه ن میکنه. ممنون میشم جواب بدی

خدا ❤ من است.
باهم کات کردیم کی برمیگردع؟ 

برنمیگرده عزیزم

من همون کاربر الللل سابقم 😁😆😘 یــڪی با مشروب تو فکرخداست یـڪی تو مسجد بفکر زناست یـڪی قمه ب دست تـــو فکر غیرته یـڪی تسبیح ب دست تو فکر شھوته یـڪی ریششو با تیغ زده یـڪی با ریش مردمو تیغ زده جهنمے ک آدماش مـست باشن از دنیایے ک آدماش پست باشن خیلے بهترع...!
2728
چرا جواب نمیدی؟خانواده من دخالت کردن رابطمونو خراب کردن اون گناهی نداشت.اون خیلی خوبه لج کرده من سرم ...

چون ن من ن هیچ کسی دیگه در جایگاهی نیستیم ک برای سرنوشت بقیه نسخه بپیچیم اگ من بگم جدایی یا کنار هم بودن تو یا ی حس مثبت یا ی حس منفی ب اون فرد پیدا می کنی و هر چیزی بشه برای تایید نظرت ب حرف من مراجعه می کنی فقط خدا برای سرنوشت ما نسخه می پیچه تنها توصیم بهت اینه ک طرفو خوب بشناس 

دوست داره اونم خوشبخت میشید ولی پستی بلندی زیادی تو زندگیتون هس

ممنونم ازتون میتونین حس کنین پستی وبلندی سرچیاهستن؟ توکل زندگی هستن؟ یااوایلش؟

برای اصیل بودن کافی است که دروغ نگویی. آغاز اصالت خوب همین است که نخواهی چیزی باشی که نیستی
عزیزم خیلی دوستت داره ولی خانوادش هم براش مهم هستن

میشه بگی 

ن وقت بایدباخونوادش زندگی کنم!

خوشبخت میشم باهاش اصلن!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
2706