2733
2734
سلام................خوبین...................شبتون بخیر.......................منو بخاطر حس ششم صدا کر ...

شما حس ششمی هستید

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه رقیب داری یعنی یکی پاشو میکنه تو زندگیت  از همسرت جدا شدی یا میشی  ببخشید که همه چیو ...

یه نشونی میدی 

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
2728
شما حس ششمی هستید

عزیزم نیستم.....................امروز رنگ لباسا رو حدس زدم درست بود کاربرا لطف کردن گفتن حست قویه...................اما انجام نمیدم..................موفق و موید باشید..............شب خوش...............

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
2738

[QUOTE=166144186]سلام................خوبین...................شبتون بخیر.......................منو بخاطر حس ششم صدا کر ...[/QUOTE من با عشقم ازدواج میکنم؟ حسش به من چیه. چند سال دیگه ازدواج میکنم

💖معجزه 💚ای باز گرداننده آنچه از دست رفته 💚برم زیارت همه حاجت هامو بگیرم بیام چه حالی میده 🤭😐

تاپیک آخری رو گزارش بزنین ممنون 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
2706