2733
2734

یشه راهنماییم کنید ؟ ابروم خوبه اما یکم بلندیش دوس دارم بیشتر شه یکی دو تارم جاها خالی بکشم حله دیگه از سایه ابرو مداد ابر بدم میاد دلم میخواد مویی باشه  یسری ماژیک ابرو ها هم به قرمزی میزنن 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟

ی مداد الرو اون مدلی هس

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برا لیفت اگه میخوای صابدن فیروز+قلمو جاهای خالی ام پر میشه

چطوری ؟؟؟میشه کامل تر بگی عزیزم ؟؟

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
خب ریمل ابروبزن

اخه ریمل ابرو جاها خالی پر نمیکنه که بیشتر لیفت میکنه من دوس دارم جاها خالی ابرومو بجا اینکه با سایه ابرو پر کنم حالت مو بکشم مثل هاشور 

برا لیفت اگه میخوای صابون فیروز+قلمو جاهای خالی ام پر میشه

چه رنگ صابون  بگیرم ،راستی من یه تاپیک میخوندم ژل الو ورا هم برا لیفت ابرو خوبه ها  چون خودم قبلا ماسکشم زدم دیدم ابرو خشک میشه میزه همون حالت میونه 

2738
صابون فيروز؟همين براي بچه ها؟

@رویاجان68    

ببینید دوستان

یدونه صابون شفاف فیروز لازمه با یدونه برس ریمل تمیز

برس ریملو یکم خیس میکنید میکشید رو صابون ابروهاتونو شونه میکنید

به همین سادگی

از ژل ابرو موندگارتره

ریپلای کنید لایک دوس ندارم😬
به هیچ عنوان سفیدک نمیزنه خودم هر روز استفاده میکنم

سعی کن به ریشه نخوره ریزش میاره صابون ابرو ها کلا چون شیمیایی ان همشون مرسی عزیزم یه قلم هاشورم پیدا کنمدعالی میشه 

@رویاجان68     ببینید دوستان یدونه صابون شفاف فیروز لازمه با یدونه برس ریمل تمیز برس ر ...

ممنونم😘😘

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2706