2733
2734
عنوان

مترجمی زبان عربی

7123 بازدید | 31 پست

سلام راجب بازار کارش میشه بگین اگه کسی می دونه و اینکه خوبه یا نه

تو نت نوشته یکی از پردرامد ترین شغل های ایران مترجمی زبان های خارجی است 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پر درامد ترین زبان تو ایران انگلیسی و هرچی که به این زبان مربوط بشه هست. بقیه زبان ها اونقدر بازار ک ...

مترجمی چه زبانی؟

اخه همه میگن انگلیسی چون اشباع شده انقدر بازار کار نداره الان زبان های آلمانی عربی و اینا خیلی دارن

مترجمی چه زبانی؟  اخه همه میگن انگلیسی چون اشباع شده انقدر بازار کار نداره الان زبان های آلمان ...

من مترجمی زبان انگلیسی میخونم. و اینکه من اصلا همچین چیزی نشنیدم اتفاقا زبان های دیگه بازار کار انچنانی براشون نیست. 

ولی خب به علاقه شخصی هم برمیگرده.

2738
کدوم دانشگاه  چرا نرفتی

اصفهان .‌ چون بهم گفتن بازار کار نداره  . با چند تا ارشد  صحبت کردم گفتن بازار کار نیست براش . منم منصرف شدم . محرومم شدم از کنکور سال بعد .اما خب من یه کارشناسی دارم کلا و ارشد شرکت می کنم . 

اصفهان .‌ چون بهم گفتن بازار کار نداره  . با چند تا ارشد  صحبت کردم گفتن بازار کار نیست بر ...

ببین باید اطلاعات زیادی ازش درمیاوردی بعد تصمیم می گرفتی 

حتی ما اگ حداقل درنظر بگیریم هیچ کاری براش نیس دبیر کنکور که می تونستی بشی یک سال ی روز در هفته می رفتی یه مدرسه از یک مدرسه ۳۰ ۴۰ میلیون شایدم بیشتر درآمد کسب می کردی و ممکنه تو یک سال سه تا مدرسه بری برای دبیری کنکور 

و خب شغل های دیگشم بزن نت بخون خیلی زیاده فقط میخواستم ببینم اینجا کسی تجبرش داره یا نه چون منم همین قبول شدم 

خب من علاقه ام نداشتم  زیاد . بیشتر دلم علوم تربیتی میخواست .اما چون نمیخواستم راه دور برم بخاط ...

اها ولی خب من از خیلی مشاورا پرسیدم گفتن رشته خیلی خوبیه و بازار کاراش زیاد و متعدد حتی تو نت هم نوشته پردرامد ترین شغل های ایران یکیش مترجمیه

2706