2726
عنوان

حلوا بارداری

191 بازدید | 10 پست

فردا موعد پریودمه میخام شروع کنم به خوردن حلوا بارداری..میخاستم ببینم کسی اینجا تاثیر این حلوا رو دیده؟؟؟یا از کسی شنیده؟؟؟

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو نی نی سایت دیدم خوردن برا پسردار شدن حلوای میتی دستورشم تو سایت هست سرچ کن اما چون گرمیه و مفیده ...

خدا کنه تاثیر داشته باشه واسه باردار شدن جنسیتش مهم نیست

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش
چی هست میشه توضیح بدی

یه حلوا ست واسه تقویت تخمک گذاری از روز اول تا پانزده پریودی فکر میکنم میخورن صبح ناشتا تو اینترنت زده حلوا میتی 

آره چون گرمیه توش خرما و آرد و کلی ادویه داره برای گرم کردن رحم خوبه تو دوران پریود و اینا

من خونریزی هام خیلی کم شده جدیدا