2737
2734
عنوان

میخام یه چیز بگم انصافا ببینین حق دارم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 66 پست
خانواده شوهر منم با بی فکری با اینکه ی ماه پیش دیدمشون و راه دوریم،هی از بار دیگه اومدن شون حرف میزن ...

انصافا چی بگم بگم نیاین؟؟؟میگن فلانی از مهمون میترسه

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
بعضیا هنوز باور ندارن. روزانه نردیک 500نفر داره از بین میره. زمان جنگ هم اینجوری نبود

اره واقعا خاله من هم مریضه پاشده رفته عیادت مامانمم کلی به فحشش بست از پشت گوشی چرا این جماعت باور نمیکنن ممکنه از پدر مادر هم کدونا بگیری 

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یه بار اینجا هم عنوان کردم همه ازم انتقاد کردند .. .گفتم ینی چه میان باید بریز بپاش کنم پخت و پز ...

بخدا ک راضیم.راضیم همه چی بخرم فقط خونه نیان.بقران نمیتونم تمیز کنم میمیرم و زنده میشم

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
خسته شدم از مهمون بازی

هر موقع مهمون میادا ماتم میگیرم.فقطم بخاطر تمیز کردن فقط

انصافا چی بگم بگم نیاین؟؟؟میگن فلانی از مهمون میترسه

اره بگو نیان مثل مااا بخدا سخته چرا هیشکی باور نمیکنه 

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
2738
والا بخدا چیه همش تعارفات

ما دستشوییمون تو حیاطه با اینکه دمپایی گذاشتم تو دستشویی هم بچگانه هم بزرگ.باااااز با کفش بیرون میرن تو دستشویی.بخدا دستشویی ب گند کشیده میشه خب بیشعورا من چجوری باز دستشویی بشورم

تعارفات هیچی . من از ریخت و پاش شدن خونه خوشم نمیاد . حال کار کردن و غذا درست کردنم ندارم 😂 دست پخت ...

منم😶.اما خب خونم بزرگه با فاصله میشینن همه.بچه هاشون میره ب وسایلا دست میزنه کل وسایلا باز لک میشه

دلم نمیخوادکسی بیادخونمون

😐😐😐منم

2706