2726

بچه هاااا دعوام نکنین😐

من هر وقت خونه تمیز میکنم اصلا دوست ندارم مهمون بیاد تا کثیف نشه😶😶😶

بابا بخدا حامله ام سختمه تمیز کردن.

کیا مثل منن؟؟؟

جالبه هر وقتم خونه تمیز میکنمااا ادم بچه دار میاد😩😩😩

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم

تو این کرونا آدم بچه دار مهمونی برای چی میره خونه ی خانم باردار؟

چرا راهشون میدی؟؟؟؟🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مگه الان مهمونی دارید؟؟؟؟؟؟

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
نه من برعکسم😅

مثلا از ساعت ۴بعد از ظهر تا الان سر پام.میخام حداقل دوروز تمیز بمونه بعد مهمون بیاد ک کثیف شد ب چشمم نیاد

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم

بگم با این وضع کرونا چ مهمون اومدنیه؟؟؟؟ مادر بزرگ من کرونا داشته پدر بزرگمم گرفته منم رفتم امپولشونو تزریق کنم گرفتم میفهممممییننن جمع کنین دورهمیایه مرررگ و میری رو

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
تو این کرونا آدم بچه دار مهمونی برای چی میره خونه ی خانم باردار؟ چرا راهشون میدی؟؟؟؟🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ ...

چیکار کنم.بخدا شوهرم سر کار نمیره پول نون نداریم از شکممون میزنیم میوه میخریم

مثلا از ساعت ۴بعد از ظهر تا الان سر پام.میخام حداقل دوروز تمیز بمونه بعد مهمون بیاد ک کثیف شد ب چشمم ...

منم از صبح تا ظهر فقط خونه رو میسابیدم عین خونه تکونی.خونم برق میزنه دله منم  نمیخاد کسی بیاد

🥰🥰🥰
من کلا دوست ندارم مهمون بیاد

منم😐😐😐😐

2706