2737
2739

تحمل میکنم 

زیاد باش مسکن

چون کلا اهل قرص نیسم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زیر پتو میخزم

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

فقط ژلوفن جواب میده

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
2738
چه مسکنی؟

ژلوفن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

سلام 

باید دلت رو گرم نگه داری کیسه اب گرم حتما استفاده کن بعضی ها اتو رو گرم میکنن از برق میکشن بعد حوله روی شکم میزارن ویواش اتو رو روی حوله میزارن نباید حرکتش بدی فقط گرم بمونه 

مسکن هم ژلوفن 

مفتامیک اسید 

استامینوفن 

غذا هم حتما طبع گرم داشته باسه 

بدون جوراب توی خونه راه ترو و روی زمین سرد نشین 

سلام  باید دلت رو گرم نگه داری کیسه اب گرم حتما استفاده کن بعضی ها اتو رو گرم میکنن از برق میک ...

مفتامیک اسید دیگه ب درد نمیخوره رو من ک تاثیر نداره فقط ایبو پروفن

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
مفتامیک اسید دیگه ب درد نمیخوره رو من ک تاثیر نداره فقط ایبو پروفن

حالا من قبلا مفنامیک اسید فقططط خوبم میکرد 

من یک استامینوفن با مفنامیک اسید میخوردم که بتونم سر پا باشم 

درد خیلییییی بدی داشتم 

2706