2733
2734
عنوان

بعضی کاربرها...

| مشاهده متن کامل بحث + 2580 بازدید | 598 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقد_خودم#  

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها من تگ دونم درست شده ها😐گفتم دیکه بهونه نیارید تگ نمیشی😁

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2731
❤❤😍

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
موفق باشی عزیزم منم تازه فارغ التحصیل حقوقم😉😉😉 اهان باید برنجی باشه ملتفت شدم😃😃😃

مرسی

سلام من اووووومدددددم

ماکارونی و برنج در حال دم کشیدن مرغ هم سرخ شده آماده 

چای حاضر 

ظرفها شسته

خانه مجدد جارو شده

لباسها تعویض موها بافته لاک هم به دست ها زده شد😍😍😍

گر نشان زندگی جنبندگی است ، خار در صحرا سراسر زندگی است ، هم جُعل زنده است و هم پروانه لیک ، فرق ها از زندگی تا زندگی است .
2738
به به به خسته نباشییییییییی چ فعال ایول خوشمان امد😃😃😃😃

به من میگن فری فرفره🤣🤣🤣

الان فقط یه سالادم درست کنم دیگه تمومه😀😀

گر نشان زندگی جنبندگی است ، خار در صحرا سراسر زندگی است ، هم جُعل زنده است و هم پروانه لیک ، فرق ها از زندگی تا زندگی است .
به به به خسته نباشییییییییی چ فعال ایول خوشمان امد😃😃😃😃

راستی پروفایلت خودتی؟

فرفره ی کی بودی تووووو حالا من😒😒😒فس فس فس فس فس کارامو میکنم

واااای از اونایی که به دل آدم خون میکنی؟؟؟😤😤😤😤😢😢😢😢😢

2706