2733
2734
انقدبیشرف شیطان صفته حد نداره   تو هفتادو هشت سالگی مث یه جوون قدرت داره برای حرامزادگی

ازدواج مجدد کرده

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی
واییی مگه بابای بدم داریم؟!!!!😥

پ ن پ

همه پدرا گلن گل

اتفاقا همسر مهربونی هم هستن

ما مردا بدون استثنا گلیم😂😂😂😂😂😂

اون زائده ذهن بعضی هایه که مرد بد پیدا میشه😁😁😁

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه آتیش جهنم نباشه چی

اگه مردیم تموم شد همه چی چی

من سعی میکنم همه رو ببخشم دیگه 

چون تقاصم پس بدن زتدگی و عمر من که نابود شده بر نمیگرده 

پس تو اون لحظه دیگه عمرمو با هشمشون نابود نمیکنم 

پ.ن حرمزاده تر از بابای تو بابای منه

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
2728
منم سره کارای بابام ازش متنفر بودم ولی به هیچ وجه اینجور نگید به باباهاتون الان بابا ۱۳ روزه فوت کرد ...

اگه فوت کنه یکبار خلوت میرم میرینم به قبرش

خانم  تو سالهای عمرم هر روز هزار بار احساس مرگ کردم

2738

هرچی باشه باباته ...نفرین نکن براش دعا کن هرکاری هم کرده بدتر از خیانت برادرای یوسف علیه السلام نیست ولی ...

خلاصه براش دعا کن خدا درستش کنه صبر کن بخدا هرچی باشه باباته 

بچه بیاری که اخر سر ارزو کنه تو اتیش جهنم جزغاله بشی خدایا این بنده جاهلت رو ببخش😒

مگه با تولید مثل میشه پدر یا مادر بود

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2706