2726

سلام به روی ماهتون

شبتون به خوشی وسلامتی

آبجیا یه حاجت دارم دعا کنید خداحاجتمو بده 

از ته دلتون برام دعا کنید

ان شاء الله حاجت روابشین

الهی خیر دنیا وآخرت وببینین

ان شاء الله خدادلتونو شادکنه

برای همتون صلوات می فرستم💚💚💚💚

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚

ایت الکرسی خوندم.

منم دعا کنید. یه حاجت بزرگ دارم😔

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ایت الکرسی خوندم. منم دعا کنید. یه حاجت بز دارم😔

منم براتون می خونم

ان شاء الله هممون حاجت روابشیم💚

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
صلوات دادم دوستان منم دعاکنیدممنونم

ممنونم ان شاء الله حاجت روابشی 💚

بچه هامن منتظر یه چیزی ام میشه برای اینکه زودتربفهمم ومعلوم بشه یه صلوات یفرستید😭😭😭😭😭ببخشیداسی جان🌹🌹

الهی ک مشکلت حل بشه اسی صلوات میفرستم برات

برای حاجت روا به خیر شدنم یه صلوات بفرستید لطفا❤🌱

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

واسه حاجت منم دعا کن الهی حاجت روا بشی

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
برای منم دعا کنید برای زندگیم برای عوض کردن خونم

ان شاء الله حاجت روابشین خدادلتونو شاد کنه💚

صلوات فرستادم برات

خدادلتو شاد کنه ان شاء الله حاجت روابشی یه دنیا ممنون💚

بچه هامن منتظر یه چیزی ام میشه برای اینکه زودتربفهمم ومعلوم بشه یه صلوات یفرستید😭😭😭😭😭ببخشیداسی ...

ناراحت نباش خداحاجت هممونو روامی کنه به حق این صلواتها منم براتون صلوات می فرستم💚

2706