2733
2734
عنوان

دعا

131 بازدید | 21 پست

اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قلبش،از خدا درخواست کرده و خدا آدرسِ تورو بهش داده...ꕥ💕☘🔖ꕥ

بچها هر چقدر صلوات یا ایت الکرسی میتونید برام بخونید ک ب حاجت دلم برسم منم براتون دعا میکنم ایشالله حاجت روایی همتون🥺❤️

برای رسیدن ب حاجت دلم ی صلوات مهمونم میکنی 

خوندم.

تو هم منو دعا کن معجزه رخ بده برام.

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الهـی آمیـن ب امضات

ممنون عزیزم. انشالله😔

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2738
امضات 🤲🤲🤲🙏🙏🙏🌹

ممنونم گلم. آمین😔

خیلی محتاج دعام محتاج معجزه خیلی😭

ممنونم گلم. آمین😔 خیلی محتاج دعام محتاج معجزه خیلی😭

گلم درمورد ارتعاشات قانون جذب کمی مطالعه کن

خیلیی کمکت میکنه

روحیه اتو عوض کن تا ب خواسته ات برسی 🙏

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
گلم درمورد ارتعاشات قانون جذب کمی مطالعه کن خیلیی کمکت میکنه روحیه اتو عوض کن تا ب خواسته ات برسی ...

همون دیگه قدرت ذهنم خیلی بالاس. همش منفی جذب میکنم😭

گلم درمورد ارتعاشات قانون جذب کمی مطالعه کن خیلیی کمکت میکنه روحیه اتو عوض کن تا ب خواسته ات برسی ...

شما ب خواستت رسیدی از این طریق؟

برای رسیدن ب حاجت دلم ی صلوات مهمونم میکنی 
همون دیگه قدرت ذهنم خیلی بالاس. همش منفی جذب میکنم😭

سعی کن مانع ها رو برداری از ذهنت

ذهن منم مانع زیاد داره اما برای شما افتصاحه

تمرین کن درست میشه

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
سعی کن مانع ها رو برداری از ذهنت ذهن منم مانع زیاد داره اما برای شما افتصاحه تمرین کن درست میشه

برام دعا کن لطفا😔

2706