2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1674730 بازدید | 136169 پست
حالا خداروشکر خوب شدی  کلن همیشه انگار یه چیزی هست واسه رفتن رو مخ 😬😬😬😑

اگ خوب نمیشدم ک الان تو حیاط بساط خواب پهن میکردم😂🤣😂😂😂

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم حرف؟؟؟ اها صدای فلانیو🤣😂🤣😂

آره عزیزم..خودم چند باریادم افتاد خندم گرفت..اومدم تو تاپیک دیدم گفتی باز  یادآوری شد واسم وخندم گرفت😂

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
اگ خوب نمیشدم ک الان تو حیاط بساط خواب پهن میکردم😂🤣😂😂😂

ولی مرضیه همیشه میگن عوارض واکسن بعد 5یا 6ساعت بعد بروز میکنه.. دیشب به من میگفتی تو همه چی رو نقض کردی  به 24 ساعت نکشید توهم نقض کننده عوارض واکسن شدی😂😂😂

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2728
ولی مرضیه همیشه میگن عوارض واکسن بعد 5یا 6ساعت بعد بروز میکنه.. دیشب به من میگفتی تو همه چی رو نقض ک ...

والا من هنگ بودم اخه استانه شنوایی نباید بالا بره واسه من برعکس بود😂🤣 ولی خب نشستم کلی عروسک خمیری درست کردم دیدم یکم بهش داره فشار میاد گذاشتم کنار گفتم الباقی فردا😂

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
والا من هنگ بودم اخه استانه شنوایی نباید بالا بره واسه من برعکس بود😂🤣 ولی خب نشستم کلی عروسک خمیری ...

برو استراحت کن ومایعات زیاد نوش جون کن

خیلی به‌ دستت فشار نیار.. اگه درد داری یه حوله رو بزار تو پلاستیک بزار فریزر خنک که شد بزار رو دستت. فقط اصلا حوله رو خیس نکن. 

خدا همیشه پشت وپناهت باشه نازنین 🙏🙏

برو استراحت کن ومایعات زیاد نوش جون کن خیلی به‌ دستت فشار نیار.. اگه درد داری یه حوله رو بزار تو پل ...

امشب تا صبح تو دستشویی اسیرم هر یه ربع در سرویس ب سر میبرم🤣🤣🤣 جالبترش اینه گوشی هم مهمون اونجا کردم😂😂😂

امشب تا صبح تو دستشویی اسیرم هر یه ربع در سرویس ب سر میبرم🤣🤣🤣 جالبترش اینه گوشی هم مهمون اونجا کر ...

ای خدا از دست تو😂

مواظب باش حالا گوشی رو اونجا به فنا ندی 😅

ای خدا از دست تو😂 مواظب باش حالا گوشی رو اونجا به فنا ندی 😅

🤣😂🤣😂🤣 

ن نمیدم حواسم هست

قربونت عزیزم🌹🌹🌹 اخه چیکار کنیم تلافی هم نمیتونیم بکنیم😁😁😁 اینقد که دل نازکیم دلمون نمیاد.دلمو ...

حالا تلافی که نه...ولی ناز که میتونیم بکنیم...جبران بشه ناز کشیدن های دوران اقدام😁

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
الللللللللهی آمییییییییین🙏🙏🙏🙏 روزای خوب برای هممون تو راهه مطمئنم.😍😍😍😍

ان شاءالله😍😍😍

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
منم موعدم ۸ مهر هستش ولی کیتم از اوج نمیوفته ۵ روزه رو اوجه 

پس با هم بی بی میزنیم به امیدخدا😍😍😍

کیتت مکس نیست؟مکس دیر میره اوج و چندروز طول میکشه تا منفی بشه...

2706