2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677249 بازدید | 136169 پست
سلام خانم.. خوبی؟کجایی نیستی خبرمهم اینکه ستایش پسردارشد😍😍 الکی مثلا😂😂😂

سلام عشق جان

خوبم شکر خدا ولی اگه بدونی چقدر سرم شلوغه

۳.۴ مدل کاپشن و پاییزه باید طراحی کنم یکی از یکی عجق وجق تر😣😣😣

انشاالله خدا از دهنت بشنوه 😍😍😍

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن عزیزم والا رفتیم برای خرید لباس ک گفتن اواسط مهر جنسا میاد گفتیم دیگ همون مهرماه خرید لباس با شیرخ ...

باشه پس من شماره حسابتونو بااجازه بهشون میدم

سلام عزیزم خوبی نگران کم شدن طول سرویکسم هستم تو ان تی 31 بود 10 مهر سونو انومالی دارم میترسم کمتر ...

نترس گلم انشاالله همه چیز عالیه عالیه

برات دعا میکنم اگه قابل باشم

2731
والا کاربر خدا مثبت شد. مامان حمید مثبت محمدصدرا۱۴۰۱ مثبت جنسیت هیچکی هم مشخص نشد ن گلحسرت نه ارمان ...

ممنون عزیزم

عکس سونو آرمان کجاست برم یه سرکی بکشم

خدا شکر آمار مثبتا خیلی بالاست 

کی بشه اسم شما رو ببینیم جزوشون

2738
ممنون عزیزم عکس سونو آرمان کجاست برم یه سرکی بکشم خدا شکر آمار مثبتا خیلی بالاست  کی بشه اسم ...

منک اقدامم عقب افتاد گلی واکسن زدم‌دوز دوم‌واکسنمم ۲۴ مهر میگیرم دیگ ابان میرم اقدام البته قبلشم یه سونو سینه دارم ک انشالله توده تو سینه ام اگ تغییر ماهیت نداده باشه نور علی نور میشه دیگ اقدام در اقدام

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
نترس گلم انشاالله همه چیز عالیه عالیه برات دعا میکنم اگه قابل باشم

ان شاءالله عزیزم ممنونم از دلگرمیت

دعاهای شما دوستای خوبم در حق من گیراست😍

ان شاءالله بزودی بارداری شما با جنسیت دلخواه🙏😍

راستی ساناز زایمان کرد؟

اره گلپسریشو پنج شنبه ب دنیا اورد

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
میشه یه کم توضیح بدین ؟

عزیزم من هر سری برای بچه های شیرخوارگان وسایل میگیرم میبرم تحویل میدم مثلا روز شهادت  شش ماهه اقا امام حسین نذرشیرخشک داشتیم البته فک میکردیم ۲۵ قوطی نهایت بتونیم بخریم ک خداروشکر ۷۸ قوطی خریدیم و بردیم تحویل دادیم.

الانم باز به نیت اقا باب الحوائج برای این بچه ها داریم لباس و شیرخشک میخریم خیلی  از دوستان تو همین تاپیک اومدن‌گفتن حاجتشون گرفتن دیگ‌توکل بخدا گفتم ادامه دار باشه تا هرجایی ک من زنده بودم یا تونستم

ممنون عزیزم عکس سونو آرمان کجاست برم یه سرکی بکشم خدا شکر آمار مثبتا خیلی بالاست  کی بشه اسم ...

2706