2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1672856 بازدید | 136169 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه قرار باشه برم خدا کنه با دل خوش برم. شما دعا کن جنسیت سالم و باب میلم بشه،قول میدم نرم. ولی نم ...

الهی امین،

انشالله ک جنسیت باب دلت بشه

والا من فک کنم بی بی مثبت بشن همه بد من برم اقدام

الان باید واکسن بزنم بد برم اقدام دیگ ببیتم خدا چی میخواد واسم تو بارداری دکترم اجازه نمیده میگ قبلش بزن تو جا ریسک نداری 🤦🏻‍♀️ فردا میرم ک بزنم دوز دومش میگن ۲۸ روز بد هست ببینم خدا چی میخواد واسم

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2728
مرضیه جان اون اقدام اخر بعد مثبت شدن کیت که برا محکم کاری انجام میدیم باید چطوری باشه؟ یعنی کامل منف ...

ن کیت ک از اوج افتاد یعنی ب سمت کمرنگی رفت اقدام اخر جهت محکمکاریه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
اقداماتت خیلی خب و حساب شده بود انشالله ک تو دلی بچسبه به دل مامانش جنسیتم باب دلت

ممنونم عزیزدلم😍😍😍

توکل کردم به خدا و بدون درنظر گرفتن جنسیت،خیییلی ریلکس و راحت اقدام هارو رفتیم خداروشکر....

مطمئنم خدا بهترین هارو برامون درنظر میگیره....

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
اقدامات چه  دقیق وبا برنامه بوده خوشم اومد.فک کنم همسرت حسابی باهات همکاری میکنه. انشاءالله اقد ...

ان شاءالله...ممنون عزیزم بابت دعای خوبت😍😍

والا اقدام اخر دیگه واقعا سختمون بود ولی 

هرطوری شده انجام دادیم🙈

الان همسرم منو میبینه جیغ میزنه فرارمیکنه😂😂😂

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
چه تمیز و منظم 🤗

لطف داری گلم❤

بیشتر از یکسال هست کیت میرنم حرفه ای شدم ☺

عزیزم انشالله به سلامتی لقاح انجام شده با شه کیت چه مارکی زدین ؟

ان شاءالله عزیزم...

مدیکور هست گلم...

اقداماتون شبیه اقدامای من بوده انشاله هردومون و همه منتظرا مامان بشیم 

ان شاءالله عزیزم...

امیدوارم خدا برای هممون بخواد😍

شما موعدتون کی هست؟

اقدامات چه  دقیق وبا برنامه بوده خوشم اومد.فک کنم همسرت حسابی باهات همکاری میکنه. انشاءالله اقد ...

عزیزم اینم بگم که من اصلا واسه این ماه برنامه ی اقدام نداشتم و کار خدا بود و یهویی شد...تیرماه و مرداد کلی برنامه داشتم که قسمت نبود وسنگ داشتم...

خلاصه فکرمیکردم هنوز سنگ کلیه دارم... ۱۰ سیکلم رفتم سونو واسه چکاپ کلیه هام که دکتر گفت خداروشکر سنگ دفع شده...منم شب همسرم اومد بهش گفتم پایه ای بریم اقدام ایشونم اول یکم ناز کرد که امادگیشو نداریم و این حرفا...گفتم ببین تا من سنگ ندارم باید از فرصت استفاده کنیم😂😂بعد همینطوری شروع کردیم به اقدام😂

حالا ان شاءالله که نتیجه داده باشه....

جنسیت مشخص بشه شما هم میری شک نکن🤣🤣🤣

مرضیه جون بعد واکسن هم میخوای دو ماه صبر کنی،بعد اقدام کنی ؟منم با توجه به سنم حتما باید اون آزمایش امبنوسنتز و..رو بدم  یعنی بدنم ضعیف میشه نمیشه واکسن بزنم ؟

خدایا تو رو خدا ....گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی ..
2706