2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677188 بازدید | 136169 پست
خب شما ک با همسرت فامیل نیستی و اینک اینا نقص ب حساب نمیادد تالاسمی اصلا ربطی ب کروموزوم نداره اگ جف ...

مرسی عزیزم . که همیشه در حال آروم کردن ما هستی 💋

انشالله که خداوند به دلت آرامش بده 🙏🙏🙏🙏

♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مرضیه جون من کم و بیش پستات رو خوندم تو که انقد مارو آروم میکنی و با حوصله جواب همه دوستان رو م ...

ممنونم عزیزم دیروز کمی بی قرار بودم ولی الان نه بی قراریم بیقراریم بیشتر بخاطر این بود ک کل اتفاقات ۷ ماهه قبلیم حلو چشم در عرض ی دقیقه مثل فرفره گذشت

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
سلام عزیزم. بعد از آزاد شدن فقط بهت میگن که آزاد شده‌. هیچ فایده ای نداره. چون حتی مشخص نمیشه که چقد ...

خیلییی ممنون مهربون آره خودمم گفتم دیگه تو این شلوغی و‌کرونا الکی نرم 

2731
مرضیه جون 💋تو رو خدا یه گروه تلگرام بزن لیک بده بهمون . بابا اینجا آدم نمیتونه دو کلام حرف بزنه عکس ...

بچه ها اوکی باشن چشم ولی خب میدونی ممکنه اشنایان تو تایپک باشن و شناسایی بشیم با عکس پروفایلمون والا ما شانس نداریم ک😂😂😂 حالا کساین ک مطمئن هستن بگیرین ببرن تو تلگرام نهایت و فقط چت باشه و سوالات مربوط ب بارداری فقط تو تاپیک بپرسن شاید سوال خیلی ها باشه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ممنونم عزیزم دیروز کمی بی قرار بودم ولی الان نه بی قراریم بیقراریم بیشتر بخاطر این بود ک کل اتفاقات ...

خداروشکر که حالت خوبه و آرامش گرفتی🤲

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2738
دوستان من حال روحیم انقد ریخته بهم ک دیگ حد نداره همسرمم کلا روحیشو باخت تو ماشین انقدر گریه کردم تا ...

عزیزم😔

ان شاءالله خدا دلتو شاد کنه غم هاتو ببره و یه نی نی خوشگل و سالم بهت بده🤲

🥰من امید دارم به خداوندی که مرا باعشق و علاقه آفرید😇
بچه ها اوکی باشن چشم ولی خب میدونی ممکنه اشنایان تو تایپک باشن و شناسایی بشیم با عکس پروفایلمون والا ...

گروه رو بزن واسه اونای که اینجا می‌شناسیم تو خصوصی لینک بفرس  

♥️
عزیزم😔 ان شاءالله خدا دلتو شاد کنه غم هاتو ببره و یه نی نی خوشگل و سالم بهت بده🤲

ممنون عزیزم. انشالله تو هم بزودی بی بی مثبت و جنسیت باب دلتون باشه

خانوما یعنی تو ماه صفر نمیشه عروسی گرفت؟؟؟؟؟ 🥺😭

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
2706