2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1672913 بازدید | 136169 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا من سقف بیمه تکمیلیم تا آز ان تی تموم شد!!!!!!فاکتورم رو برگشت زد بیمه که سقف کارای آزمایشگاهیت ...

بیمه تکمیلی سقف پرداخت داره و این بسته به خودته ک چ سقفی برای خودت انتخاب کنی. من بیمه عمر هستم و بیمه تامین اجتماعی خواسم تکمیلی کنم همسرم دیگ‌توان یه هزینه دیگ نداره بنده خدا بیمه عمرم خودم پرداخت میکنم طبق درامد کاری خودم 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
چ جالب با ی اقدام محافظت نشده استرس باردداری میگیری. بعد اینجا چقد اقدام میکنن و نمیگیره

منم به روزهایی که با وجود جلوگیری همش نگران حاملگی بودم می خندم. البته اگه خدا بخواد میشه. اون خانمه رو یادتونه با سرنگ حامله شد؟

راستی کسی از ایشون خبری داره؟ چند هفته است الان؟

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
2728
اخه دو روز رو بی بی نشون نمیده

ن نشون میده اگ باردار باشین

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
مرضیه‌‌‌‌...  من امروز رفتم عکس ان تی دخترم رو پیدا کردم 😅 تو ۱۲ هفته بوده. محض سرگرمی نگاه ک ...

وای چه جالب منم رفتم پیدا کردم عکس گرفتم. ولی بلد نبودم عکس بفرستم.یه روز می فرستم.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
منم به روزهایی که با وجود جلوگیری همش نگران حاملگی بودم می خندم. البته اگه خدا بخواد میشه. اون خانمه ...

دقیقا...ولی بیخیالی خیلی موثره

همه حاملگی های ناخواسته از بیخیالیه

👪
عزیزم ما جای ریسک نداریم کلا چون سقط داشتیم و هم ان تی بالا و هم ی شرایط خاص دیگ کلا برای ما خیلی هی ...

مرضیه جون من دیروز رفته بودم دکتر. این مورد رو ازش پرسیدم گفت حتی اگه چند سال هم اسید فولیک بخورید، ضرری نداره.

خدایا ممنونم 🙏
مرضیه‌‌‌‌...  من امروز رفتم عکس ان تی دخترم رو پیدا کردم 😅 تو ۱۲ هفته بوده. محض سرگرمی نگاه ک ...

ببین فقط نابش مشخصه ک اونم ب سمت پایینه

مرضیه جون من دیروز رفته بودم دکتر. این مورد رو ازش پرسیدم گفت حتی اگه چند سال هم اسید فولیک بخورید، ...

خب خداروشکر. من استرس گرفته بودم اخه تو تلویزیون دیدم ک میگفتن اسیدفولیک خودش باعث اوتیسم میشه و من گفتم خدایا اینو کجای دلم بذارم باز

انشالله توکلم ب خودشه، همسرم میگ انگار قسمت اینه با ماه دخترمون یکی بشه من کمی استرس برم داشت غریبه ...

این چه حرفیه. تو که خرافاتی نبودی؟ شاید خدا بخواد دقیقا تو همون تاریخ جواب صبوری ها و توکت رو بهت بده و دامنت رو سبز کنه. تو که همه ازمایش ها و احتیاط ها رو انجام میدی دلیلی نداره دوباره اونجوری بشه. انشالله این بار همه چی خوب پیش میره .اصلا به چیزهای منفی فکر نکن.

به نظرم زنجبیل و دارچینش حذف کنید لازم نیست انقد گرمیجات بخورن عسل خودش گرنه موزم گرمه.باز دوستان می ...

آره فکر کنم از اون بود

حالا قبل از اینکه دارچین وزنجبیل بریزم به دخترم دادم خورد دوباره بعدشم خورد خدارحم کرد اون اینجوری نشد.

هنوزم شوهرم میگه اون چی بود دیشب دادی خوردم

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت
2706