2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1674651 بازدید | 136169 پست
فرشته دست رو دلم نزار نه بابا ازمایش اخریمو ندادم هنوز هزینه‌ش کمی بالاست یکمم دست و بالمون تنگ شده ...

درک میکنم عزیزم. واقعا شرایط برای همه سخت شده. بیمه نداری؟ نمی تونی بری بیمارستان دولتی آزمایش بدی؟

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درک میکنم عزیزم. واقعا شرایط برای همه سخت شده. بیمه نداری؟ نمی تونی بری بیمارستان دولتی آزمایش بدی؟

این ازمایشش برای انعقادی ایمنی و هورمونی هزار کوفت دیگ هست هرچن بد از دست دادن دخترم  این ازمایشات ی سریاشو بیمارستان ازم‌گرفت و همسرم برد بیرون و گفتن مشکلی نیست ولی الان کلی نوشته شده و من باید از صفر و با هزینه چن برابری بدمش.  دلم برای همسرمم میسوزه بنده خدا کل حقوقش خرج میشه یه پس انداز صدتومنی برامون نمیمونه ک بگیم مثلا پس انداز داریم 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

تورووووووخدا یکی منک کمک کنه

من ۲۸ تا ۳۰ م تخمک گذاریم بوده ۳۱ م رابطه بدون محافظت داشتم قرص اورژانسی خوردم اما ۳ سال تاریخ مصرفش گذشته حالا تکلیفم چیه حامله م یا نه

فرزند عزیزم مامان عاشقته♥
2728
مرضیه جون عکسشو بزرگ کردم برات فرستادم ببین نابش معلوم میشه

نابش انگار دختره 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
تورووووووخدا یکی منک کمک کنه من ۲۸ تا ۳۰ م تخمک گذاریم بوده ۳۱ م رابطه بدون محافظت داشتم قرص اورژان ...

اینجوری که نمیشه گفت!!! باید تا موعدت صبر کنی دیگه، اگه نشدی بیبی چک بزن. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
مرضیه جون عکسشو بزرگ کردم برات فرستادم ببین نابش معلوم میشه

تگت کردم تو تاپیکش

این ازمایشش برای انعقادی ایمنی و هورمونی هزار کوفت دیگ هست هرچن بد از دست دادن دخترم  این ازمای ...

اینقدر همه چی گرون شده آدم هر چی گیر میاره خرج خورد و خوراک میشه.دیگه یه هزینه درمانی اینجوری هم که پیش میاد نور علی نور میشه.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
گلم عکس ان تی تو میتونی بزاری؟

این ان تی منه خیلی متفاوت با ان تی های دیگرانه نمیدونم چرا نی نی های همه اوقودی و گوگولیه ولی این درازه پا هم داره کامل بقیه اصلا پاشون پیدا نیست...شایدم دستگاه دکترم خوب بوده واضح نشون داده  

پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی
تورووووووخدا یکی منک کمک کنه من ۲۸ تا ۳۰ م تخمک گذاریم بوده ۳۱ م رابطه بدون محافظت داشتم قرص اورژان ...

عزیزم نهایت نهایت باید ۱۱ روز بد اقدامت بی بی بزنی اینطوری مشخص نمیکنه

اینقدر همه چی گرون شده آدم هر چی گیر میاره خرج خورد و خوراک میشه.دیگه یه هزینه درمانی اینجوری هم که ...

اره واقعا بیمه هستیم ولی خب چقد مگ میخواد تخفیف بده خدا بخیر کنه فقط و همش بخلطر این ازمایشات اقدام من عقب میوفته. ماه قبل ب همسرم گفتم بریم ازمایش گفت دستم خالیه بزار ماه بد این ماهم کرونا گرفت و باز ته حسابش خالی شد ببینیم دیگ خدا چی برامون صلاح میبینه

وارد ها بیاید نی نی منم بگید .....  

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  
 این ان تی منه خیلی متفاوت با ان تی های دیگرانه نمیدونم چرا نی نی های همه اوقودی و گوگولیه ولی ...

خیلی گوگولیه که. قد بلند هم هست.خدا حفظش کنه.

دستگاه دکترت هم خیلی خوبه.

وارد ها بیاید نی نی منم بگید .....  

فک کنم پسر باشه طبق زاویه و شکشتگی سرش

چ جالب با ی اقدام محافظت نشده استرس باردداری میگیری.

بعد اینجا چقد اقدام میکنن و نمیگیره

👪
2706