2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1673903 بازدید | 136169 پست
عزیزززززم دخمله دیگه🥰🥰🥰🥰 تقویت کن خودتو مغز اجیل اینا بخور، فولیک اسید حتما بخور ابمیوه زیاد بخ ...

شکوفه جون من اضافه وزن دارم تقریبا چاق هستم

چطور این همه چیز بخورم  

خدا میدونه تا نه ماه چی باید بشه

وزنم زیاد هم بشه دیگه گرفتارررر میشم

دکترم گفت اشکال نداره بعد از زایمان خودتو لاغر میکنی  

واااای اره  واسه من از زیرناف به پایینه🤩🤩🤩😃😃😃

سحر جان میشه عکس سونوت رو بزاری باواسه خودم مقایسه کنم

آخه منم سونو واژینال شدم

وقتی داشت قلبش رو بهم نشون میداد سمت چپ مانیتور بود نی نی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسکن قلب؟؟؟ یا منظورت اکو قلب هست

اکو اون هفته  رفتم.. اسکن منظورمه؟ 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2728
بچه ها بیاین نذر برداریم به نیت هممون  صلوات، ذکر یا هرچی که دوس دارین به نظرم ذکر بسم الله ا ...

منم ۱۰۰ تا... ان شاالله که همه تون نتیجه ی خیر بگیرید

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
دوباره نرفتی دکتر ؟  شیافارو استفاده کردی عفونتت خوب شد ؟ من همچنان ترشح سفید دارم

دیگه مزمن شده عفونتم خوب نمیشه .چند ساله درگیرم.خوب میشه دوباره برمیگرده.هروقت میرم دکتر میگه یه عفونت خییییلی جزئی .ولی نمیدونم چرا ریشه کن نمیشه.

منم ترشح سفید وپنیری رو دارم همیشه.ولی خییییییلی کم

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤

دوستان از روی سونو قلب میشه جنسیت و تشخیص داد؟ 😁😁😁

خدایا شکرت که یه فرشته کوچولو تو وجودمه 😍😍😍بعد این همه سال معجزه شد و منم دارم مامان میشم ان شاءالله 😭😍😭😍😭😍ان شاءالله قسمت همه ی منتظرا 💓💓💓💓

کیت تخمک گذاریم همش یه خط میشه مشکل کجاست؟ لطفا کمک کنید

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
بله یک گروه ما دقیقا از بد پاکی اقدام‌یه روز دریمون داشتن و ب محض پررنگی اقدام ۱۲ ساعته حس میکنم حجم ...

سلام عزیزم من این ماه شروع کردم به کیت زدن و هنوز هاله داره امروز ۱۲ پری هست یک روز درمیون از شب ۸ اقدام کردم و یه ساعت پیش یه قطره خون روشن دیدم میخواستم بدونم از چیه به نظرتون

👑👑👑
بله یک گروه ما دقیقا از بد پاکی اقدام‌یه روز دریمون داشتن و ب محض پررنگی اقدام ۱۲ ساعته حس میکنم حجم ...

واینکه میخوام واسه پسر اقدام کنم گیج شدم حسابی منتظر شم کیتم اوج بگیره یا همین یه روز در میون اوکیه؟

👑👑👑
اهان اوکی مرسی 🌹🌹 پس چطوری بعضی ها با بی بی چک هاله دار مثبت میشه ؟  دکتر نگفت چه نوع هاله‌ ...

ببین اونایی که واقعا مثبت هستن ظرف دو سه روز هاله شون پررنگ میشه. در نهایت به خط پررنگ میرسن. ولی اگه هی بیبی چک بزنی و هی هاله کمرنگ باشه اون مثبت نیست. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
دیگه مزمن شده عفونتم خوب نمیشه .چند ساله درگیرم.خوب میشه دوباره برمیگرده.هروقت میرم دکتر میگه یه عفو ...

عزیزم لباس زیر باپودر صابون بشور و‌بذار تو آفتاب خشک بشه حتما هم روزی یکبار عوض بشه خیلی تاثیر داره

2706