2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1674139 بازدید | 136169 پست
راستی ببخشید قلوه ام همینطوره؟نباید خورده بشه؟

قلوه ک مشکلی نداره نوش جان کن بره

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
اره گلم من تو اطرافیان خطا ندیدم از رمزی... تو نی نی سایت هم خیلی کم دیدم اشتباه شده باشه...

واای ایشااله عزیزم من هزااار جا نذر پول.. نذر غذا واسه دوتا شهیدعزیزدلم کردم.. سالممممممم و دخترباشه.. 

الهی زبونت گیرا باشه.. 

ایشالله هرررچی از خدا میخوای بهت بده.. یه نی نی ساااالم و دلخواه🙏🙏🙏❤️🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها هیچ دکتری قبول نمیکنه یکی دو ماه اول اول اقدام برای بزرگ شدن فولیکول دارو بده؟من ماه اول اقدامم ولی تو این شش سال که برای چکاب میرفتم سونو اصلا فولی غالب نداشتم اما دکتر میگه تا 4 / 5 ماه دارو نمیخواد

یعنی قلیایی کردم محیط رو اینجوری شده   بس که دمنوش و میوه قلیایی خوردم.  البته جوش شیرین ...

بله بله انشالله گلپسری دیگ کاشته باشی دیگ از شر اقدام هم خلاص شده باشی

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2728
آره عزیزم دوتادخملی دارم...این بارداریم همه تلاشموکردم اما قسمت نبود...بیشتر رژیم ودارو شیمیایی وگیا ...

واااااای مااااشالله دوتا دختر داری تو عزیییزم.. نمیدونستم خدا حفظشون کنه، یعنی با این میشه 3تا..خدا عاااشقته ها.. دست بکش روسرمننننن🤩🤩🌹

بله بله انشالله گلپسری دیگ کاشته باشی دیگ از شر اقدام هم خلاص شده باشی

خدا ازدهنت بشنوه مرضیه جونی. از دعای خیر شما عزیزان ببینم خدا برام چی میخواد.

خدا رو شکر میکنم که دوستان مهربون و دلسوزی مثل شماها دارم.انشالله من و شما و همه دوستان به مراد دلمون برسیم.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
واای ایشااله عزیزم من هزااار جا نذر پول.. نذر غذا واسه دوتا شهیدعزیزدلم کردم.. سالممممممم و دخترباشه ...

قربونت برم عزیزم ممنون بابت دعای خوبت...سحر جان بارداری نفست حقه...لطفا واسه همه ی منتظرا و بچه های تاپیک دعاکن عزیزدلم❤

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
بچه ها هیچ دکتری قبول نمیکنه یکی دو ماه اول اول اقدام برای بزرگ شدن فولیکول دارو بده؟من ماه اول اقدا ...

منم تا حالا هر چی دکتر رفتم اینجوری گفتن.ولی الان یه خانمی تاپیک زده بود ماه اول اقدام خودش فولی 20 داشته دکتر بهش آمپول آزاد سازی داده. بدون اینکه مشکلی داشته باشه.

ولی در کل به نظر منم اگه بارداری به طور طبیعی و بدون دخالت دارو اتفاق بیفته بهتره

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
قربونت برم عزیزم ممنون بابت دعای خوبت...سحر جان بارداری نفست حقه...لطفا واسه همه ی منتظرا و بچه های ...

من واسه همه دعا میکنم خداشاهده گل... ایشاالله همه باردارشن. همه خوشحال باشیم کیییف کنیم

تو هم مثل منی الانم تحت خوردن داروهای گیاهی هستم😶😑

مرضیه جون میدونی ترشحات تخمک گذاری از عوارض مصرف شیاف کلوتریمازوله یا مر بوط به خود تخمک گذاریه.اخه این ترشحاتو دوسه روز قبل موعدم همراه مصرف این قرصا داشتم.الانم یه 10 روزی میشه پریودم عقب افتاده.

میگم شاید قبل موعد تخمک گذاری داشتم .این تاخیر مربوط به اون باشه.

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
منم تا حالا هر چی دکتر رفتم اینجوری گفتن.ولی الان یه خانمی تاپیک زده بود ماه اول اقدام خودش فولی 20 ...

آره ولی خوب آخه فولی زیر 14 که امکان بارداری نداره اصلا برای چی الکی اقدام کنیم با این فولی

آره ولی خوب آخه فولی زیر 14 که امکان بارداری نداره اصلا برای چی الکی اقدام کنیم با این فولی

والله پسر دوست من از یه فولی 12 تو روز سیزده پری به وجود اومده.میگه دکتر گفت این ماه امیدی نیست ولی برو همینجوری اقدام کن. تا ماه بعد.

اینم با بیخیالی که نمیگیره اومده اقدام کرده در کمال ناباوری پسرشو حامله شده.

عزیزم بدن هر ماه ممکنه یه جور عمل کنه. حالا شاید شما یکی دو ماه که رفتین سونو فولی های کوچیک داشتی دلیل نمیشه کلا اینجوری باشه.

سعی کن با خوراکی و ورزش و بادکش فولی ها رو بزرگ کنی.

آب هویج، سیاه دونه و عسل و ....

پیاده روی و یوگا خیلی مفیدن

موفق باشی خانم گل.

بچه اولته؟ جنسیت خاصی مد نظرته؟

2706