2703
2553
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1669261 بازدید | 136169 پست
سلام مرضیه جون میگم که من فردا موعد پریمه..نمیدونم باردارم یانه.... خوردن دل و جیگر ضرر نداره؟؟

بی بی بزن تو ۳ ماهه اول خطر سقط داره خوردن جیگر

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
برامن گفت جفتت پایینه احتمالابراتوهم هماتوم عیب نداره بری تو۴ماه خوب میشی

شما بارداري؟ 

دختر يا پسر؟ 

اقدامي پسر بودين و جواب گرفتين؟

خدايا مرا در جستجوي آنچه برايم مقدور نكرده اي خسته نكن 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جااانم عزیزم خداحفظش کنه فندوق کوچولوتو😍😍😍 سونو شکمی هست؟اگه اره پس روش رمزی واسه شمام درسته. ...

من هنودرگیر رمزی اماااا.. 

پس واژینال با سونو شکمی فرق میکنه دیگه ارههه گل؟؟ 

بی بی بزن تو ۳ ماهه اول خطر سقط داره خوردن جیگر

مگه ارتباط خونی داره الان اگه باشه؟؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌹 خدایاشکرت بابت تمامی نعمت هات 🙏💛خدایا به تمامی دوستانم که منتظر معجزه تو هستن بهترین ها را رقم بزن وبهشون فرزندان سالم و صالح عطا کن...💐🌸خدایا کنجدمو سلامت برسون بغلم😍💕💕👶
2720
من هنودرگیر رمزی اماااا..  پس واژینال با سونو شکمی فرق میکنه دیگه ارههه گل؟؟

اره عزیزم سونو واژینال با شکمی فرق میکنه...

انقدر خودتو اذیت نکن گلم...ان شاءالله نی نیت یه دختره سالم و ناز وخوشگل و شیطونه من مطمئنم😍

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
یادته چندین بار بهت گفتم هیچ مشکلی نداری؟ الکی این همه دارو نخور و دستماری نکن بدنت رو. حالا که دکت ...

الهی قربونت برم. واقعا بهت ایمان آوردم. 

فقط الان نگران عفونتم. موقع معاینات قبل بارداری نبود نمی دونم از کجا پیداش شد؟

نه الان خیلی آرومم. منتظرم ببینم چی میشه. کلا داشتم منصرف میشدم ولی الان امیدوارم. می خوام با روحیه ادامه بدم.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
مگه ارتباط خونی داره الان اگه باشه؟؟

اصلا ربطی نداره بخاطر اینکه ویتامین a داره خطر سقطت بالا میره دقیقا مثل اب هویج ک دکترا میگن ۳ ماهه اول خورده نشه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2714
الهی قربونت برم. واقعا بهت ایمان آوردم.  فقط الان نگران عفونتم. موقع معاینات قبل بارداری نبود ...

عفونت بیشتر به خاطر قلیایی بودن واژن هست ک محیط برای رشد باکتری یا قارچ محیا میشه

اره عزیزم سونو واژینال با شکمی فرق میکنه... انقدر خودتو اذیت نکن گلم...ان شاءالله نی نیت یه دختره س ...

وااای انرژی مثبت منننن اییییشاااالاه عزیییزم کلییییی ذوووق کردم🤩

اطرافیانت کسی بوده واژینال شده باشه و درست باشه؟؟ 

اصلا ربطی نداره بخاطر اینکه ویتامین a داره خطر سقطت بالا میره دقیقا مثل اب هویج ک دکترا میگن ۳ ماهه ...

ممنون عزیزم که جواب دادی..اطلاع نداشتم خوب شد پرسیدم وگرنه میخاستم بخورم  

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌹 خدایاشکرت بابت تمامی نعمت هات 🙏💛خدایا به تمامی دوستانم که منتظر معجزه تو هستن بهترین ها را رقم بزن وبهشون فرزندان سالم و صالح عطا کن...💐🌸خدایا کنجدمو سلامت برسون بغلم😍💕💕👶
اصلا ربطی نداره بخاطر اینکه ویتامین a داره خطر سقطت بالا میره دقیقا مثل اب هویج ک دکترا میگن ۳ ماهه ...

راستی ببخشید قلوه ام همینطوره؟نباید خورده بشه؟

عفونت بیشتر به خاطر قلیایی بودن واژن هست ک محیط برای رشد باکتری یا قارچ محیا میشه

یعنی قلیایی کردم محیط رو اینجوری شده  بس که دمنوش و میوه قلیایی خوردم. 

البته جوش شیرین هم زدم ها ولی سطحی. عمیق پا ببرم بالا و اینا نه

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
وااای انرژی مثبت منننن اییییشاااالاه عزیییزم کلییییی ذوووق کردم🤩 اطرافیانت کسی بوده واژینال شده با ...

اره گلم من تو اطرافیان خطا ندیدم از رمزی...

تو نی نی سایت هم خیلی کم دیدم اشتباه شده باشه...

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
شما بارداري؟  دختر يا پسر؟  اقدامي پسر بودين و جواب گرفتين؟

آره عزیزم دوتادخملی دارم...این بارداریم همه تلاشموکردم اما قسمت نبود...بیشتر رژیم ودارو شیمیایی وگیاهی که هم خودم وهمسرم خوردیم

2706