2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1673026 بازدید | 136169 پست
برامن گفت جفتت پایینه احتمالابراتوهم هماتوم عیب نداره بری تو۴ماه خوب میشی

ایشالله خووب شم باباااا

بخدا خسسته شدم.. بیچاره شوهرم گناه داره بهش نمیرسم.. ب حودمم نمیرسم اصن یه وعضی.. دلم بیرون میخوووااد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالله خووب شم باباااا بخدا خسسته شدم.. بیچاره شوهرم گناه داره بهش نمیرسم.. ب حودمم نمیرسم اصن یه ...

ایشالا خوب میشی دختر عیب نداره توبارداری همه چی خوب وبدداره...منوچی میگی که بابچه کوچیک اصلانمیتونم استراحت کنم..حالاخداروشکرقطع شده کارامومیکنم

سربچه اولم اینقدرراحت بودم انگارنه انگار

ایشالا خوب میشی دختر عیب نداره توبارداری همه چی خوب وبدداره...منوچی میگی که بابچه کوچیک اصلانمیتونم ...

ای جووونمممم عزیزم ایشااالله دیگه مشکلی واست پیش نیاد گل... ایشاالله عزیزم.. 

میگم غربالگری همون إن تی هستش؟ 

2728
نمیدونم والله چی بگم.. ایشالله نی نیم هیچیش نشه مامانم سکتع میکنه بخدا خدا نکنه البته😣😣

مگر هنوز لک و خونریزی داری ؟ 

انشالله که چیزی نمیشه و نی نی حالش خوبه . 

ولی علت لک تو بارداری چی هست ؟ 

♥️

بچه ها یه چیزی بگم 

من چند ماه خرنوب و جنسینگ رو پودر کرده بودم میدادم به همسرم ولی هیچ تاثیری رو میل جنسیش نداشت.

ولی از وقتی به صورت دم کرده میدم میل جنسیش هم زیاد شده،به نظرم به صورت دمنوش خاصیتش بیشتر میشه.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
فرستادم دوباره عزیزم مرضیه ph ام ۷ هست یعنی عفونت دارم؟؟؟؟

نه بالای ۷ یعنی عفونت

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ای جووونمممم عزیزم ایشااالله دیگه مشکلی واست پیش نیاد گل... ایشاالله عزیزم..  میگم غربالگری هم ...

انشالله هم چنین خودت عزیزم..ببین سحرجان تودوازده هفته بایدسونوغربالگری ان تی ویه آزمایش انجام بدی 

بری دکترواست نوبت میزنه که بری

مگر هنوز لک و خونریزی داری ؟  انشالله که چیزی نمیشه و نی نی حالش خوبه .  ولی علت لک تو ب ...

اره لک دارم

از دکترم پرسیدم میگخ واسه جفت.. جفت پایین باشه اینجوریه.. یا هماتوم.. لکه های خونی دور جنین

نه بالای ۷ یعنی عفونت

سلام مرضیه جون میگم که من فردا موعد پریمه..نمیدونم باردارم یانه.... خوردن دل و جیگر ضرر نداره؟؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌹 خدایاشکرت بابت تمامی نعمت هات 🙏💛خدایا به تمامی دوستانم که منتظر معجزه تو هستن بهترین ها را رقم بزن وبهشون فرزندان سالم و صالح عطا کن...💐🌸خدایا کنجدمو سلامت برسون بغلم😍💕💕👶
ببخشید عزیزم،هی گفتم یه نازی داشت😂بفرما https://s4.uupload.ir/files/۲۰۲۱۰۶۱۹_۰۹۲۳۰۰_nwf.jpg ناز ...

ای جااانم عزیزم خداحفظش کنه فندوق کوچولوتو😍😍😍

سونو شکمی هست؟اگه اره پس روش رمزی واسه شمام درسته...

ببین گلم روش رمزی میگه اگه جفت وجنین سمت چپ دیواره ی ساک بارداری باشه یعنی در اصل سمت راست بدن هست(تصویر سونو مثل ایینه هست وبرعکس میوفته)ونی نی پسره....

اگه جفت وجنین سمت راست دیواره ی ساک بارداری باشه یعنی

در اصل سمت چپ بدن هست و نی نی دختره...واسه شما هم این مورد صدق میکنه عزیزم...

البته میگن ساک لوبیایی شکل معمولا پسر و ساک گرد معمولا دختر میشه که این مورد واسه شما اشتباهه...

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
باشه ممنون چون سوزش وخارش ایناهم ندارم...بقیش خوب بودهمه چیزش؟

والا مشکلی نبود تا جایی ک میشد متنا دید و خوند 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2706