2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677240 بازدید | 136169 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم یه سوال داشتم انگار گفتی این ماه قبل پری ترشحات زیاد شده بود درسته؟  یامن اشتباه میک ...

اره،گلم تا سه روز بعد اقدام ترشحات لوسیونی داشتم،بعد یه چند روز قطع شد،دوباره نزدیک پریود صبح ها داشتم.ولی باردار نبودم.

خودم حدس میزدم به خاطر خوردن نشاسته بود،حالا نمیدونم واقعا ربطی داشت یا نه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
مامان فرشته رفتی سونو؟ 

بله رفتم. نمی دونم چرا برای من اینجوری میشه. همه خوش و خرم کیت میزنن همه خوش و خرم لترو می خورن فقط همه چی برای من مصیبت میشه.

گفت لتروزول جواب داده و فولیکول هات بزرگ شدن ولی آزاد نشدن و تبدیل به کیست شدن. اونم دو تا 49 راست 45 چپ  حالا موندم چه غلطی بکنم؟

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
2731
عزیزم من استفاده کردم منم pco هستم این دارو ها رو کل دنیا برای رحم pco میدن . اما من خودم خیلی ها رو ...

منم خوردم ولی آمپول نزدم. الان کیست شده برام. چیکار کنم؟

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
بله رفتم. نمی دونم چرا برای من اینجوری میشه. همه خوش و خرم کیت میزنن همه خوش و خرم لترو می خورن فقط ...

عجب....

اگه از اول رفته بودی دکتر بهتر بود. دیگه اقدام نرو. رژیم ات رو ادامه بده و نظر منو میخای برو پیش ی دکتر زنان خوب و تمام اینا رو براش توضیح بده. ببین چی میگه. حتما میگه امپول ازادسازی بزنی. 

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
2738
عجب.... اگه از اول رفته بودی دکتر بهتر بود. دیگه اقدام نرو. رژیم ات رو ادامه بده و نظر منو میخای ...

آره دکتر که باید برم. فقط نمی دونم الان برم یا صبر کنم پریود بشم بعد.

اونقدر هم زیر شکمم درد دارم. می ترسم همچنان در حال بزرگ شدن باشن این فولی های غول پیکرم.

فقط یه شکی دارم: به نظرت احتمالش هست که مثلا یه فولی دیگه بوده که آزاد شده؟ آخه من با روال بدنم حس کردم که تخمکم آزاد شد.

دکتر بهت ازاد سازی نداد؟

دکتر که نرفتم. خودم سر خود رفتم قرص خوردم، سر خود هم رفتم سونو بعدش هم دکتر نرفتم. نالان و افسرده رفتم خونه و خوابیدم الان اومدم اداره.

آره دکتر که باید برم. فقط نمی دونم الان برم یا صبر کنم پریود بشم بعد. اونقدر هم زیر شکمم درد دارم. ...

سلام عزیزم ببیبن منم مشابه توبودم تودوره iui دارومصرف کردم اماچون شوهرم نتونست بیادواسه دوره درمان تمام فولیکول هام تبدیل به کیست شدبعدکه رفتم دکتربهم گفت یک دوره بایدقرص ال دی جلوگیری بخوری تاتمیزبشه رحمت بعددوره بعدبیای واسه iui...توهم نگران نباش حتمابرودکتر تابرات داروتجویزکنه نزار کیست هابمونه توبدنت که بارداریت به تعویق بیافته

سلام عزیزم ببیبن منم مشابه توبودم تودوره iui دارومصرف کردم اماچون شوهرم نتونست بیادواسه دوره درمان ت ...

وای من اصلا نمی تونم ال دی بخورم. میگرن دارم وقتی قرص جلوگیری میخورم رو به قبله میشم.

ممنون از راهنمایت.

تو اولین فرصت شاید فردا برم دکتر. دیروز زیر زبون شوهرم رو کشیدم ببینم واقعا بچه دوم می خواد دیدم آره براش مهمه. وگرنه می خواستم بگم بیخیال بچه دوم خدا یکی داده همینو برام نگه داره دیگه بچه دوم نمیخوام.

شوهرم برای اینکه من حساس نشم اصلا به روی خودش نمیاره که بچه می خواد ولی دیشب فهمیدم واقعا میخواد.

دکتر که نرفتم. خودم سر خود رفتم قرص خوردم، سر خود هم رفتم سونو بعدش هم دکتر نرفتم. نالان و افسرده رف ...

گلم کار خوبی نیست سر خود محرک خوردن. ممکنه خطرناک بشه. اگه بدن واکنش بیش از حد نشون بده ممکنه که فولیکول های زیادی بزرگ بشن و خدای نکرده ادم هایپر بشه. 

ولی با چیزهایی مه گفتی احتمالش هم هست که یکی از فولیکول ها ازاد شده و دو تاشون کیست شدن

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
وای من اصلا نمی تونم ال دی بخورم. میگرن دارم وقتی قرص جلوگیری میخورم رو به قبله میشم. ممنون از راهن ...

یه دکتر خوب پیدا کن و تحت نظر باش

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2706