2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677395 بازدید | 136169 پست
انشالله ممنون عزیزم...زیرآبی نباش وگرنه همش صدات میزنم ها😠😠😠😠

😅😅 چشم

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
راستی بستگی داره کجای جنوب منظورتون باشه اگه سمت اهواز و این ورا باشه کبکاب این مشخصات رو داره

خرمای بهبهان عاااالیه... گنتار،  خاصی، کبکاب

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بببین بچه دوم روآدم بهتر نبض وحرکاتشوحس میکنه..امابچه اول ازهفته۱۹و۲۰تازه مادرمیفهمه حرکاتشو

اونم بچه اولش بود... خودمم میدونم زوده.. کلی هم تحقیق کردم.. اما میگم که، حس میکنم قصدی داشته

2731
خوب کاری کردی سیسمونی واقعا ی چیز اضافیه من خودمم پشیمونم ک چرا چیزای الکی گرفتم ولی جاریم چون مستلج ...

آره والا، کاش رسم سیسمونی نداشتیم راحت بودم... تازه ما مثلاااا خیلی اهل ریخت و پاش و سرویس های آنچنانی و طلا نیستیم.... اما کلا درحال رایزنی هستم که زیاده روی نکنن، مخصوصا که نوه اول هم هست

عزیزم شما از خرنوب استفاده کرده بودید ؟ دستور مصرفشو میخوام رکژان جان هم نیومد راهنمایی کنه

نه عزیزم من هییییچچچچ رژیمی نداشتم، اول خواست خدا بود... دوم اینکه قبل از اقدام سه چهارشنبه پشت سرهم معجون(شیر موز عسل جنسینگ) میخوردیم... قبل از اقدام هم چند دونه توت فرنگی میخوردم... همین

عزیزم من ندیدم چه جوریه که بگم دونه هاش یا خودش فقط میدونم برا دوستم از اول پودری بوده و این شکلی که ...

ممنونم عزیزم

چون اینی که خریدم خیلی سفته من جوشوندم آبشو میدم با عسل❤️

تو آاااخیش منی…🥰💕😍🤩

بچه ها من نمیدونستم پرتغال برای جنین خوبه ولی سره دخترم خیلی خیلی میخوردم....واقعا هم تاثیر داشت😍😍😍

ولی سره این یکی بیچاره بادمجون بود که میخوردم🤣🤣

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
2738
نه عزیزم من هییییچچچچ رژیمی نداشتم، اول خواست خدا بود... دوم اینکه قبل از اقدام سه چهارشنبه پشت سرهم ...

خداروشکر ❤️

ممنونم 

من برای همسرم قرص فرتیل اید خریدم ترکیباتش جنسینگ هم داره به نظرم چیز خوبیه

ولی محکم کاری میخوام خرنوب و عسل هم بدم 

معجون شیر موز نمیخورههههه چون معدش شدیدا به شیر حساسه حتی بدون لاکتوز

تو آاااخیش منی…🥰💕😍🤩
بچه ها من نمیدونستم پرتغال برای جنین خوبه ولی سره دخترم خیلی خیلی میخوردم....واقعا هم تاثیر داشت😍😍 ...

من سر اولی ویارم ترشی بود

سر،این دومی پیاز دوس دارم😐😐😐😐😐

😍دختر چشــم رنگی مامانی ، برا اومدنت لحظه شماری میکنیم عشــق دلم😍

دوستان خاهشا سوال منو ج بدین

تو تاپیک گفته شده برا پسرزایی از روز پاک شدن تا روز تخمک گذاری ی روز درمیون اقدام کنیم..

درحالی ک همه جا میگن فقط روز تخمک گذاری باید اقدام کرد واسه پسر.

خب واقعنم اگه بعد پاکی شرو کنیم و نرسیده ب روزای تخمک گزاری اون اقداممون بگیره مثلا دومین اقدام احتمال پسرزایی ک میاد پایین...

لطفا اینو ب من توضیح بدین

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
@رکژان     عزیزم جواب ایشون ممنون میشم که بدید

ببخشید مرضیه دیر اومدم سایت، ببین اول خرنوب و میکوبی ریزش میکنی بعد اندازه ی لیتر آب جوش بریز روش و ی کم نبات هم بریز بزار رو گاز تا 5 دقیقه بجوشه بعد زیرشو خاموش کن تا بیست دقیقه درشو باز نکن تا دم بکشه بعد بریز داخل جای نوشابه یا بطری شیشه ای در یخچال.. هفته اول صبح ناشتا و شبها قبل خواب بده بخوره بعد از یه هفته فقط شبها میل کنه موفق باشی دوستم😘😘😘😘😘

سلام عزیزم. خوبی؟؟؟ گل دختری ما چطوره؟؟؟ ۲ تا بی بی خوشرنگ داشتیم از دوتا از دوستان roz و بانو وای ...

سلام قربونت،دختریم خوبه فدات،خوب خداروشکرکه دوتاازدوستان بی بی شون مثبت شده!!تبریک میگم.

ایشاله مثبت شدن بی بی خودت عزیزم.😘☺️☺️♥

2706