2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677271 بازدید | 136169 پست
اخه داروهاشو خیلی عوارض داره .حالا من ندیدم اما دختر عموم قسم میخورد فقط تو سه ماه اول اونم خیلی کم ...

آره که عوارض داره، میگم که شاگردم بلوغ زودرس گرفته بود، مو زائد درآورده بود توی صورتش، صداش کلفت شده بود، اما اگه نمیخورد قرصاشو اصلا قابل کنترل نبود..

عوارضش بهتر از اینه که هی از این و اون حرف بخورن و پدر و مادر استرس داشته باشن که بچه رو جایی نبرن یا تنها نذارن که یه وقت بلایی سر خودش یا دیگران نیاره...

درمان بشه خیلی بهتره، کم کم دوز دارو رو کم میکنن... ولی الان لازمه که دارو بخوره

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر سخت😓

بخدا انقد موارد گوناگون دیدم که وقتی یکی تعصب به خرج میده واسه جنسیت دلم میخواد نصفش کنم😬😬

خدا نصیب نکنه هیچی اندازه بچه ی مریض، پدر و مادر رو داغون نمیکنه... ان شاالله خدا به همه تن سالم و اولاد سالم بده🤲

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2731
😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

😂😂😂امروز یاد خاطراتش افتادم یه بار رفته بود رو کابینت از رو کابینتم رفته بود رو هود قدیما هست از رو اون رفته بود بالای کابینت راه میرفت وسیله پرت میکرد پایین ماهم دونه دونه وسایلو میگرفتیمو جیغ میزدم فقط تا مردا رفتن پله پیدا کردن اونو بزور از اون بالا پایبن اوردن فکر کن فقط 2 سالش بود فقط 10 دقیقه تنها بود تازه تنها نبود مردا تو حال خواب بودن ظهر بود ما رفتیم تو اتاق استراحت کنیم یهو من اومد بیرون دیدم رفته رو هود هبچ وقت یادم نمیره .خدا وکیلی جای من بودی با اینجوری بچه ای رفت و امد میکردی یهو نشسته بودیم میدیم ساعت از رو دیوار افتاد زمین پارچو بلند میکرد پرت میکرد گلدونو با گلش پرت میکرد اسمون .اما دختر عمومم دیگه تقریبا دوسالو نیمش بود فهمید مشکلی داره رفت دکتر بهش گفته بود یا دارو یا تخلیه کامل انرژی اینم کلاسای مختلف ثبت نامش کرد هر هفته کوه الان که 10 سالشه خیلی اروم شده همین در حدیه از دیوار ودرخت بالا میره بیشتر نیست .شایدم به ما نگفته باشه دارو هم بده چون دیگه رفت مدرسه کلاس اول شد اونجا چند بار خواستن اخراجش کنن یهو اروم و اقا شد به قول دوستمونم یهو هیکلش گنده شد نمیدونم اما الان خوب شده شایدم دارو بده نمیدونم 

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
آره که عوارض داره، میگم که شاگردم بلوغ زودرس گرفته بود، مو زائد درآورده بود توی صورتش، صداش کلفت شده ...

نمیدونم شایدم دارو بده چون از کلاس اول چند بار برای اخراج رفت اموزش و پرورش بعد یهو خیلی هیکلش تغییر کرد اتفاقا چند روز پیشم از اون فامیلشونم پرسیدم گفت اونم خوب و اروم شده خیلی بهتر شده اما این از کلاس اول که یه چند ماهی رفت مدرسه یهو اروم شد .

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
2738
نمیدونم شایدم دارو بده چون از کلاس اول چند بار برای اخراج رفت اموزش و پرورش بعد یهو خیلی هیکلش تغییر ...

اینه تا قبل از بلوغ پیش فعال همین که نزدیک بلوغشون میشه انرژیشون فروکش میشه و کم‌ کم آروم میشن تا جایی که نسبت به افراد عادی هم درونگراتر میشن دیدم که میگم

من این ماه لتروزول خوردم روز 9 پریود گذاشتم مثبت شد در حالیکه ماه های قبل سونوگرافی میرفتم روزهای 15 ...

من هروقت مثبت میشه میرم سونو ماه پیش مثبت شد رفتم سونو گفت فولی نداره توام حتما برو سونو مطمئن بشی گاهی کاذب میشه 

به آرزوهایم قول رسیدن دادم❤
سلام دوستان یه سوال دارم کسی میتونه راهنمایی ام کنه ؟ مخصوصا دوستان فرهنگی  آیا من میتونم مرخ ...

عزیزم فکر کنم باید بری کمیسیون پزشکی اگر دکتر تایید کنه میتونی ماه هشت مرخصی بگیری

خداجونم هزاران بار شکرت🙏
نمیدونم شایدم دارو بده چون از کلاس اول چند بار برای اخراج رفت اموزش و پرورش بعد یهو خیلی هیکلش تغییر ...

ممکنه مدرسه مجبورش کرده باشن واسه دارو، آخه اصلا معلما نه تحملش رو دارن نه آموزشش رو دیدن که با بچه های آسیب دیده چطور برخورد کنن

واقعا گناه دارن این بچه ها... من خیلی دیدم بچه هایی که بخاطر اشتباه معلم آسیب دیدن.. یکی از فامیلا دخترش سی پی هست، خیلییی باهوشه، همه چیزاش عالیه، فقط مشکل تکلم و راه رفتن داره... بخاطر اینکه معلمش تحملش نکرده بود، ترک تحصیل کرده، الان کارای هنری انجام میده به چه قشنگی، نقاشی‌هایی میکشه که ما دهنمون باز میمونه

این وسط خود بچه شاید حالیش نباشه چه بلایی سرش اومده، اما خانواده اش نابود میشه

2706