2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1674138 بازدید | 136169 پست

دوستم میگفت سر بچش رف سونو بچه فقط کونشو سمت مادره گرفته بود و تکون میداد فک کنم داشت ب مادرش فقط از سمت پشت خودنمایی میکرد 🤪🤣😅

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عکس رنگی از رحم انجام دادی؟؟؟

اره دادم یکم لوله هام بسته بود باز شدن همه آزمایشامم تا الان سالم بودن هم خودم هم شوهرم

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی
دوستم میگفت سر بچش رف سونو بچه فقط کونشو سمت مادره گرفته بود و تکون میداد فک کنم داشت ب مادرش فقط از ...

راستی صبح پریود شدم

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی
2728
واییییی طلاهاشو چه کنم😑😑😑 دیونه میشم رسما🤣🤣🤣فک کن دادم براش اسمشو روی دستبند بزنن براش🥺

عزیزم انشاله همونی که میخوای باشه عزیزم احتمال اشتباه سونو کمه😘😊

سلام خانوما من ۲۰هفته و۶روزم ولی هنوزم بچم تکون نمیخوره فقط گاهی حس میکنم یکم تکون میخوره بعدچن وقت تکون نمیخوره مگ تاالان نبایدکامل حس کنم جفتمم قدامیه

آدمک آخردنیاست بخند    آدمک مرگ همین جاست بخنددسته خطی که توراعاشق کرد      شوخی کاغذی ماست بخند      
ببین برای من جنسیت یه سر سوزن اهمیت نداره با اینک همسرم تک پسر کل خاندانشه و همه چشم انتظار بچه پسر ...

واقعا میفهمم چی‌میگی 

مم بعد رفتن پسرکوچولوم ثانیه به ثانیه ی بارداری بعدیم فقط میگفتم سالم سالم سالم

خدا هرگز دیر نمیکند🤗 انَ مع العُسرِ یسرا😍
اره دادم یکم لوله هام بسته بود باز شدن همه آزمایشامم تا الان سالم بودن هم خودم هم شوهرم

انشالله ماه بد دیگ باردار میشی خیالتم راحت میشه😍😍

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
سلام خانوما من ۲۰هفته و۶روزم ولی هنوزم بچم تکون نمیخوره فقط گاهی حس میکنم یکم تکون میخوره بعدچن وقت ...

از سی هفته ب بد تکوناشو بیشتر احساس میکنی

واقعا میفهمم چی‌میگی  مم بعد رفتن پسرکوچولوم ثانیه به ثانیه ی بارداری بعدیم فقط میگفتم سالم سا ...

خدا خودش انقد بزرگ هست ک حد نداره. ولی از ی جا دیگه کلی هوای ادم داره و نشون میده ک نگاهش بهت هست آغوششو همیشه برات اماده کرده و وقتی احساس تنهایی کردی میبینی تو آغوش یکی هستی ک وجودشو حس میکنی😊  

من امروز میرم تعیین جنسیت.برام دعا کنین حالم خوب باشه هرچی که بود هرچی که شد🌹

دختر رفتی ان تی؟

من از صبح فقط میام تاپیک چک میکنم تا پیامتو ببینم ک بگی همه چیز نرماله

2706