2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1673492 بازدید | 136169 پست
مامان روشایی میگم این درسته ک میگن آدم سردش باشه.. ی عاااااالمه لباسو پالتو..... بپوشه باز سردش شه ...

اینم یه حرفیه مثه همه ی سخنان گهربار دیگه عزیزم،نمیشه جامعیت دادکه،مگه تشخیص جنسیت روی همه صادقه؟یا ویار و... نه عزیزم اصلا،شاید کسی آنمیک باشه،کم خونی داشته باشه که سردش میشه و...همه مثه هم نیستن کوچولوجان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرضیه جون الان برات یه مثال خوب میزنم تا قشنگ بفهمی. من خود و شوهرم هر دو مهندیسم دوسال پیش شاید کم ...

عزیزم مدرک ندین،من هم کلی پیشنهاد برای مدرکم دارم چون سابقه کارم بالاست براحتی میتونن رتبه پیمانکاری وگرید بگیرن،به نرخ خوبم پیشنهاد دارم،اما اینا بدبخت میکنن مردم رو،،دوستم مدرکش رو داد گرفتارشد،فقط بعدچندسال فهمید بدهی مالیاتی بالا آوردن،ممنوع الخروج شد ودرگیر دادگاه وشکایت و...اصلا هم نمیدونست اونا کجا هستن،شرکتشون کجاست،آدرس هاشون همه جعلی بوده و..

اخه کلا ازمایش خون یه احتماله اصلا صددرصدی نیست به خاطر اینه که قراره برداشته بشه .من خواهرم میگه یه ...

چقدر تو مثال دورو برت داری گل جان😂😂

برای هرچیزی مثالی داری😉

2728
تا اونجا که من میدونم‌دوقلوی همسان اصلا ارثی نیست‌. چون یک تخمک با یک اسپرم لقاح پیدا میکنه و بعد تو ...

چرا هست من دختر عمه هام دوتاشون خواهرن بعد هر دوشون دوقلوی همسان داشتن 

یکی دوتا دوقلو همسان دختر ازدواج کردن با دوتا دوقلوی همسان پسر بعد هر دوتا خواهرا دوقلوی همسان دنیا اوردن 

فکر کنم برای اینکه بچه دو قلو بشه یعنی یه خانم بتونه دو قلو دنیا بیاره میگن باید تو فامیل مادری باشه ...

همسان نه ناهمسان میشه که ژنش از خانواده پدری باشه ولی نا همسان مادری فقط چون بدن زن ارثی باید بتونه چند تا تخمک در یک ماه تولید کنه

فاطمه جون شایدم نی نی پسره سونو اشتباه گفته😉😁

واییییی طلاهاشو چه کنم😑😑😑

دیونه میشم رسما🤣🤣🤣فک کن دادم براش اسمشو روی دستبند بزنن براش🥺

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
همین دیگ کلا من میگم زایمان کنی یهو پسر بدن بغلت🤪🤣 چهرت دیدن داره

🤪🤪🤪🤣🤣🤣🤣

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
وای عصر تاحالا تو فکرم که پشت دخترم سبزه پس بعدیشم دختره😂😢 حالا اومدم بخوابم گفتم خدایا یه مثال نق ...

هروقت دنبال مثال نقض روشی بودی منو تگ کن دخترم شادت میکنه🤪🤣🤣🤣

آقا نینی‌من مورد تست قرار بدید پشت دخترم‌کبوده😁😁

پسرهههه😁🤭

بچه ها فردا میخوام برم پشه بند دیدم واسه دختر بخرم

خانوم کوچولو تبریک میگمممم بهت..انشاالله که نی نی سالم بگیری بغلت با جنسیت دلخواه🤲🏻🤲🏻🤩🤩

بی بی چکت زود رنگ گرفت حس میکنم گل دختری رو کاشتی😉😉🤩🤩🤩

بچه ها فردا میخوام برم پشه بند دیدم واسه دختر بخرم

سلام خوبی مامان کوچولو تبریک میگم انشالله ک سالم تندرست باشه خیلی خوشحال شدم برات

انشالله به زودی زود در این مکان تیکر بارداری نصب میشود.....خدایا من ب بهت ایمان دارم ناامیدم نکن....
من امروز میرم تعیین جنسیت.برام دعا کنین حالم خوب باشه هرچی که بود هرچی که شد🌹

انشالله سالم باشه هرچی صلاح خداست

انشالله به زودی زود در این مکان تیکر بارداری نصب میشود.....خدایا من ب بهت ایمان دارم ناامیدم نکن....

@رکسانام    

منتظرم بیای بگی تو دلیت سالمه و برات دست تکون داده و دلتو خیلی خیلی برده😍😍😍

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2706