2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677117 بازدید | 136169 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااای مبارکه عزززیزم😍😍😍این واقعا لذت داره بعد اون‌همه‌ تلاش و استرس😂😍 ایشالا همونی بشه که میخو ...

الهی آمین.. الان بدتر استرسم

الان خیالم راحته حامله ام

از این ببعد استررررس جنسیت سرویسم میکنه

2731
عزیزم همون لحظه که لقاح اتفاق میفته جنسیت شکل میگیره و تمام. الان فقط برو خدارو شکر کن که انقدر زود ...

مامان روشایی میگم این درسته ک میگن آدم سردش باشه.. ی عاااااالمه لباسو پالتو..... بپوشه باز سردش شه

بچه دختره؟؟؟ 

عزیزم خیلی دقیق نیست. تو باید میانگین شو در نظر بگیری مثلا ۲۹ روزه حساب کنی. 

دوتا سوال دیگم دارم

از هرررغذایی، چع گرمی چه سردی بخورم. رو جنسیت تاثیر نمیزاره؟؟ مثلا فردا رفتم دکتر زنان، واسم چه آزمایشایی مینویسه؟؟ مهمن؟؟ 

دوتا سوال دیگم دارم از هرررغذایی، چع گرمی چه سردی بخورم. رو جنسیت تاثیر نمیزاره؟؟ مثلا فردا رفتم دک ...

الان دیگه جنسیت نی نی مشخص شده عزیزم. هرچی بخوری فرقی نمیکنه. در مورد اون سردی و اینا هم نه، واسه هرکس یه جوره. ربطی به جنسیت نداره.‌ دکتر یه آزمایش کلی بهت میده که مشخص بشه همه چیت اوکی هست. مثلا قندت بالا نباشه،تیردئیدت درست باشه... از این چیزا... 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2738

انشاالله خدا به همه بچه های صالح و سالم عطا کنه.. اما اینهمه صحبت از رژیم برای تعیین جنسیت میشه..کاش همه حواسمون بود که همه چیز خواست خداست.. اونیکه با رژیم پسر میشه حتی اگر هم رژیم نمیگرفت بازم بچه اش پسر میشد و یا حتی برای دختر.. به نظر من فقط از لحاظ معنوی باید از خدا خواست که به صلاح قرار بده و جنسیت مورد علاقه امون رو بهمون عطا کنه.. 

الهییی آمیییین..  ولی مگه میشه فک نکرد... الهیییی خدا دل همممممه رو شاد کنه دل منم شاد شه

الاهی عزیزم همونی بشه که دلت میخواد 🧿

انشالله خداوند این حال دلت رو نصیب ماها چشم انتظارها هم بکنه .🙏

♥️

خداا تروخدا هیچکسو چشم انتظار بچه نزار،، 

خدای خوبم مهربونم ترو به بزرگییو مهربونیت قسم میدم دل همه رو شاد کنه. آرزوشونو برآورده کن... 

خدایا شاد نیستم وقتی اطرافیانم کسایی هستن بچه دار نمیشن، خدایا این بلاهایی زمینی بَسمون نیس، این دلخوشیه مادر شدنو ازمون نگیر.... الهییییی آمییین🙏

تو ایران همه چیز زوار در رفته هست و من خودم ب هیچ چیز نیمتونم اعتماد کنم

تا پای جون وخوووون باهات موافقم وهیچ اعتمادی به این مملکت ویران شده ندارم،خداکنه که هیچ مادربارداری اشتباهی در مسیر اشتباهات پزشکی قرارنگیره،که مجبور بشه بره اقدامات تهاجمی انجام بده مثه آمینو سنتز،که بچه رو به خطر میندازن آخرشم هیچی به هیچی!!یه دکتری صحبت میکرد میگفت الان توی کشورهای پیشرفته جراحی های داخل رحمی ودردوران جنینی انجام میدن،مثه مواردی که نارسایی های قلبی وکلیوی وجود داره،واصلا نمیزارن که بچه بااون مشکل به دنیابیاد تابعد بخواد هزار جور رنج رو متحمل بشه،حالا که ما توی کشورمون ازهمه چی عقب هستیم وفقط دنبال نمازجماعت در قدس شریف هستیم!!!!فقط خدا خودش رحم کنه به همه بچه ها،به همه مادرا،که به صحت وسلامت این دوره روسپری کنن..

2706