2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677238 بازدید | 136169 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه لطف کنی برام بفرستی خوشحال میشم ویارت شروع شده؟

عزیزم این اقدامام ،، ببخشید دیر شد ، 

دختر زیبای من، گل قشنگم؛ تا ابد دوستت دارم ،سپردمت دست خدا،،،،قول میدم زود بیام پیشت ،، نمیخاستم از تو جدا شم ، تو گلی توی گلخونه بودی،، گلی دیدی  که آخرش اما توی دنیام گمشده بودی، گلی تو بگو من نباشم کی کی میذاره تورو روی چشماش،، کی میریزه آب پای جونت،کی میذاره تورو جلو آفتاب، گلی میترسم که پژمرده شی بمیری و بری،، گلی اگه خاری بره باز تو تنت میمیرم منه کولی،، گلی بیا خاکت میشم ، ساکت میشم تا از پیشم نری ، دعا میکنم بارون بیاد رو سرت گلی .......
اخه بچش تازه یکساله شده! هنوز شیر میخوره چند روز پیشم میگفت بچه دوم اصلاااااا اصلااا😂 فکر کنم ازش ...

واای شیربه شیر خیلی سختهه،دیگه چشم وهم چشمی امونشونو برید وازخودبیخود شدن😂😂

پس پسره

هررچی هس سلامت باشه ، 

دختر زیبای من، گل قشنگم؛ تا ابد دوستت دارم ،سپردمت دست خدا،،،،قول میدم زود بیام پیشت ،، نمیخاستم از تو جدا شم ، تو گلی توی گلخونه بودی،، گلی دیدی  که آخرش اما توی دنیام گمشده بودی، گلی تو بگو من نباشم کی کی میذاره تورو روی چشماش،، کی میریزه آب پای جونت،کی میذاره تورو جلو آفتاب، گلی میترسم که پژمرده شی بمیری و بری،، گلی اگه خاری بره باز تو تنت میمیرم منه کولی،، گلی بیا خاکت میشم ، ساکت میشم تا از پیشم نری ، دعا میکنم بارون بیاد رو سرت گلی .......
من واقعا از این چیزا متنفرم همین اتفاق سمت ما افتاد همینک من باردار شدم عروس جدیده فامیل هم سریع بار ...

عزیزدلم😔😔😔اایشالا زودی جاش سبزمیشه و روزهای قشنگت از راه میرسه مهربون

2738
والا من نمیشناسم به نظرم یه تحقیق خب انجام بده، چن وقته تحت اقدامی؟؟؟

يك سال تحت نظر مامك پاركي بودم نتيجه نگرفتم

اين ماه دكترمو عوض كردم اومدم تحت نظر اين دكتر شدم تعريفشو شنيدم

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی
عه....  نمیدونم‌ بخدا. اگه مطمئنی باردار نیستی چیزای قاعده آور بخور.  آویشن و زعفرون...‌ ...

چاي زعفرون خوردم اگه باردار بودم تا الان بايد نشون ميداد

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی
يك سال تحت نظر مامك پاركي بودم نتيجه نگرفتم اين ماه دكترمو عوض كردم اومدم تحت نظر اين دكتر شدم تعري ...

عکس رنگی از رحم انجام دادی؟؟؟

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2706