2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677597 بازدید | 136169 پست
سلام دوستان من امروز این تاپیک رو دیدم، من دو سال پیش یه سقط داشتم، و یک سال و نیمه اقدام داشتم ولی ...

عزیزم تا جایی که من فهمیدم بهترین کار برای بهبود رشد فولیکول انجام فعالیت های بدنی و تغذیه ی سالم هست. مثلا پیاده روی منظم، مصرف سبزیجات بیشتر و این جور چیزا... اینارو رعایت کردی؟؟؟

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
انشالله همینطوره عزیزم انشالله بهترینا برات رقم بخوره عزیزم امیدت به خدا باشه فقط🥰🥰

امیدم صددرصد ب خداس عزیزدلم

الهیییی واسع همه همونی بشه که خدا میخواد. 

خدارو به بانوی دوعالم قسمش دادمو میدم.. 

هیچکی نامید نشه... 

ایشالله ب خواستمون برسیممم🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم نه منم نمیفهمم😢😢خیلی تمرکز میکنم ولی نه اصلا نمیفهمم اخه جفتمم قدامیه میگن ۲۰ هفته به ...

عزیززززم .منم جفتم قدامیه.کلافم از اینکه نمیفهمم.عذر خواهی میکنم این سوال و میپرسم خیلی خیلی ببخشید خواستم بپرسم شما نزدیکی دارید ؟من دیر ب دیر نزدیکی میکنم خیلی میتریم اتفاقی واسه بچه بیوفته؟

سلام خانما.کسی بوده دوفاستون برا تنظیم پریود مصرف کنه؟وقتی تنظیم میشه دقیقا چجوری؟من با مصرف دوفاستو ...

احتمال داره باردار باشی گلم .چون دافستون تا اونجایی که من میدونم حتما دقیقا سر وقت باید بشی 

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
2728
اسم همون قرصی که دکتر اول میده بخوریم این هست ؟ 

بله البته بدون نسخه اصلا نمیدن، از طرفی اگ جنین زنده باشه یکی زیرزبانی میدن ک باعث مرگش میشه و دوتا هم واژنی ک بدن برای زایمان اماده کنه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
آره خداروشکر😍😍😍نه متاسفانه،اول تلفنی نوبت گرفتم یه سونو که میزارن بابا بچه بیاد داخل ولی مسیرا بس ...

ان تی از ۱۱ هفته ۴ روز میشه انجام داد تا ۱۲ هفته و۶ روز 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
رفتم دکتر بهم مترانیدازول ۵۰۰  و ازیترو ۵۰۰ و ی پماد واژینال دالاواگسی داد....

همسرت ی ازمایش بابت عفونت بده شاید ایشون داشته باشن ک بهت منتقل میشه

2738
اولا که لایک به امضات شاید در اینده کپی بشه😍🤭😁 ولی منم شنیدم که با رژیم بچه چشم رنگی میشه!خواهرش ...

قابلتو نداره

اره بابا میوه هایی هستن ک چشم بچه واقعا تحت تاثیر قرار میده🤪 حالا بریم سراغ ژیم برای چشم رنگی از فکر جنسیت ک بیرون اومدیم هممون🤣😂🤣😂

چی هست پودره؟

چی پودره؟؟؟؟ 

بچه ها روز دوم پریودم هست همش لخته ریز ریز و یه چیزایی میاد عجیبه قبل سقط اصلا نداشتم خونریزیم دیروز ...

احتمال اینک لقاح صورت گرفته باشه ولی نتونسته باشه لانه گزینی کنه هست. یا اینک تمام باقایا مونده دیگ با این لخته ها دفع شده باشن هم هست

سلام ببخشید شما قبلا گفتی جواب آزمایش غربالگری اول بچه ات چند روزه اومد؟؟  آزمایشگاه پیشرفته ا ...

عزیزم من ان تی دخترم ۴ بود و ریسک سندروم داوون برای من یک به دویست و خوردی بود ک امینو دادم خداراشکر دخترم سالم بود جواب اولیه ۳ روزه و جواب کارتیوپ ۲هفته اومد و طبق اینک ان تی بالا بود اکو  قلب دادیم ک خداراشکر اونم سالم بود، درکل گاهی اوقات ان تی زیر ۲ هست ولی آزمایشگاه ممکنه ریسک بزنه از دید من میگم باز ازمایش تکرار بشه اگ باز بالا بود بره با دکترش مشورت بگیره

احتمال داره باردار باشی گلم .چون دافستون تا اونجایی که من میدونم حتما دقیقا سر وقت باید بشی 

نمیدونم عزیزم آخه بدلیل مشغله و کار شوهرم فقط روز ۹ سیکل تونستیم اقدام داشته باشیم و خودم فکر میکنم روزای اول تخمکی نبوده. بازم مرسی عزیزم ک جواب دادی

برای مادر شدنم صلوات بفرستید
احتمال اینک لقاح صورت گرفته باشه ولی نتونسته باشه لانه گزینی کنه هست. یا اینک تمام باقایا مونده دیگ ...

سلام مرضیه جون خوبی خوشی؟ نرفتی دکتر برای سینه ت ک گفته بودی

قــربون پســرم بشــم    محمــد حسین  خداااااااااااایا شکــــــرت
سلام عزیزم یه سوال پرسیدم کسی کمک نکرد میشه شمالطف کنی بهم من ۸دی ۳بهمن ۲اسفند ۳۰اسفند ۲۵فروردی ...

سیکلت ۲۴ و۲۵ روزه هست یکی دو روز اینور اونور مشکلی نداره

2706