2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1673903 بازدید | 136169 پست
یعنی منم ۸هفته برم؟

نمیدونم والا...من دکترم خیلی محتاط..  نمیخواد الکی استرس بده

ولی از ماما هم پرسیدم اونم گفت ۸ هفته برو سونو

اما من برای اینکه اطرافیان هی سوال پیچم نکنن رفتم که اونم گفت برو دو هفته دیگه بیا

اما چون ازمایشای قبل بارداری رو نداده بودم، برام آزمایش‌ها رو نوشت که این هفته دست پر برم پیشش

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله سالم بیاد بغلت عزیزم خیلی خوشحال شدم اخه من رفتم بهم نگفت خواهرم میگه حتما دختر بوده نگفته پ ...

منم قدامی بودم

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
قربونت عزیزم😘😘😘😘😘😂😂

😘😘😘😘🥰🥰

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
2728
عزیزم دادم ولی صددرصد ک نیست دوستم همون ازمایشگاه من رفته به اونم گفتن پسر ولی چند روز پیش رفت سونو ...

سونو حتما اشنباه کرده واسه دوستت.قطعا بچش پسره..چون دقت این ازمایش ۹۸ درصده...شما چند هفته ازمایشو دادین؟؟گفتن جنسیتش چیه؟؟عکس جوابشو داری؟

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
سلام لوبیا جان کیتم رفت اوج چطوری اقدام برم؟ اقدام اول8سیکل..6بعدازظهر اقدام دوم9سیکل9شب اقدام سو ...

۱۱ شب

و‌لقیه اش باز کیت بزن بگم

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
سلام لوبیا جان خوبی میخاستم ازت تشکر کنم بخاطرتایپیک مفیدت انشالله خدابهترین هاروبرات رقم بزنه من ب ...

به به 😍😍😍

مبارکه

چند ماه اقدام بودی؟ کیت و اقدامت رو لطفا بفرست

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
۱۱ شب و‌لقیه اش باز کیت بزن بگم

باشه مرسی عزیزم...ترو خدا تند تند سر بزن منم کیت میزنم میفرستم 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌹 خدایاشکرت بابت تمامی نعمت هات 🙏💛خدایا به تمامی دوستانم که منتظر معجزه تو هستن بهترین ها را رقم بزن وبهشون فرزندان سالم و صالح عطا کن...💐🌸خدایا کنجدمو سلامت برسون بغلم😍💕💕👶
آره دیشب طفلک هول هولکی اومدگفت چی شده گازچی شده بعدبه دخترم بیبی رو یواشکی دادم گفتم برو به بابانشو ...

الهی همیشه دل شاد باشید و ان شاء الله یه بار دیگه همین جوری وقتی بفهمید نی نی تو راه پسره شما و گل دختری بابایی رو شوکه کنید

برات بهترین ها رو از خدا میخوام دوست خوبم

نمیدونم والا...من دکترم خیلی محتاط..  نمیخواد الکی استرس بده ولی از ماما هم پرسیدم اونم گفت ۸ ...

هشت هفته کی میشه؟

چرا من از این هفته ها سر در نمیارم آخه

توی نی نی پلاس برا من زده ۵ هفته و ۳ روز(هفته ششم) بلاخره پنجمم یا ششم؟

نمیدونم کی سونو برم

به به 😍😍😍 مبارکه چند ماه اقدام بودی؟ کیت و اقدامت رو لطفا بفرست

ممنون مرسی ماه بهمن کهiuiتعیین جنسیت کردم نگرفت.ماه اسفندهم خودمون اقدام کردیم نگرفت.فروردین خداروشکرگرفت دیگه...چشم کیت هامومیفرستم 

اقدامههامو فقط یادمه هفت سیکل اقدام هشت سیکل رابطه بدون تخلیه داخل،دستگرمی رفتم بعددوتا۲۴ساعتی ده ویازده سیکل رفتم ودوتا۱۲ساعتی ۱۲و۱۳سیکل؟بنظرت چطور بوده؟اقدامی پسربودم

الهی همیشه دل شاد باشید و ان شاء الله یه بار دیگه همین جوری وقتی بفهمید نی نی تو راه پسره شما و گل د ...

قربونت عزیزدلم ممنون انشالله توهم باردری خوبی داشته باشی...دیگه بقیش توکل بخداانشالله دلمونوشادکنه

هشت هفته کی میشه؟ چرا من از این هفته ها سر در نمیارم آخه توی نی نی پلاس برا من زده ۵ هفته و ۳ روز( ...

توی هفته ششم هستی دیگه... مثل سنشون..  مثلا ۲۳ سال  ۵ماه... میگن توی سال ۲۴م زندگیشه درواقع.. اما اگه کسی بپرسه ازش چند سالته میگه ۲۳ سالمه

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
😘😘😘😘🥰🥰

گل دختر مباركتون باشه برا منم دعا كنيد جنسم جور شه 🙏يه روزي مي رسه كه از اين روزها خوشحالتر ميشين با ديدنش حرف زدنش رقصيدنش قدو بالاش ناز نگاش وكلي عشق ميكنيد 🥰🌺 ايشالا 

خدايا حواست به من باشه، من تمام دل خوشيم بزرگىِ توست 🙏
2706