2410
2553
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1669407 بازدید | 136169 پست
بله گلم ماه دوم بود ماه اول ۵ تا اقدام رفتم ک باردار نشدم 

منم سه ماهه اقدام میکنم ولی هنوز هیچ.

رژیم داشتی؟

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برم ممنون مهربونم..انشالله خبرای خوش برای همه اقدامی های امسال😙😙😙😙😙

زهرا به شوهرت گفتی؟😅

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2456
زهرا به شوهرت گفتی؟😅

آره دیشب طفلک هول هولکی اومدگفت چی شده گازچی شده بعدبه دخترم بیبی رو یواشکی دادم گفتم برو به بابانشون بده🤣🤣🤣🤣قیافش دیدنی بود قاصدک اینقدرشوکه شدمونده بودچکارکنه😁😁😁🤗🤗🤗🤗

عزیزم من تاپیک لی لی جونم نگاه کردم خیلیام بودن ک ۴ اقدامشون  رسیده اما جز آمار هستن اما ما چرا ...

گلم من هنوز امار جامع تهیه نکردم. من همه امار اونایی که نتیجه گرفتن یا نگرفتن رو گذاشتم که هر کس خودش بخونه و تصمصم بگیره. 

روشی که من طبق اما. دیده بودم احتمال زیادی داره که نتیجه بده تو ۳ صفحه اول حتی مثال اقدام با کیت که ۳ اقدام ۲۴ ساعتی و اخرین اقدام اگه لازم بود ۱۲ ساعتی. 

ولی خوب خیلی ها مثل خودم ماه اقدام یهویی کیتشون مثبت شد و اقدام های ۱۲ ساعته رفتن. وقتی امار موفق ها و ناموفق ها بیشتر شد حتما یک نتیجه گیری کلی میکنم

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
اره رژیم داشتم 

ایشالله ک ی پسر سالم و صالحه نگران نباش ازمایش اکثرا درست از اب در میاد کدوم شهرین کجا آزمایش دادید و چند هفتتون بود؟و ازمایشو از چند هفتگیمیسه داد؟هزینشم بگو ببخشید خیلی برام سوال پیش اومد

دوستتونم شاید سونو استباه کرده خیلی تو انتی اشتباه شده 

2714
ایشالله ک ی پسر سالم و صالحه نگران نباش ازمایش اکثرا درست از اب در میاد کدوم شهرین کجا آزمایش دادید ...

من رفتم ازمایشکاه مندل تهران ۵۹۰ هزینش شد از ۷ هفته و ۲ روز ب بعد میگیرن ازمایش رو دوستمم ۳ تا سونو رفت هرسه گفتن دختر تو ۱۶ هفته بود 

آره دیشب طفلک هول هولکی اومدگفت چی شده گازچی شده بعدبه دخترم بیبی رو یواشکی دادم گفتم برو به بابانشو ...

اخیییی😍😍😄😄

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
قاصدک واسه تشکیل کیسه آب وجنین رفتیدسونوشماها؟؟؟سردخترم یادم نمیادکی رفتم اول؟؟؟

والا من ۵ هفته رفتم... گفت الان خیلی کوچیکه سونو نمیکنم، الان ساک هست، جنین نیست، تو الکی استرس میگیری... برو دو هفته دیگه بیا

حالا یکشنبه جواب ازمایشم رو میگیرم، احتمالا دوشنبه میرم پیش دکتر

گلم من هنوز امار جامع تهیه نکردم. من همه امار اونایی که نتیجه گرفتن یا نگرفتن رو گذاشتم که هر کس خود ...

سلام لوبیا جان خوبی

میخاستم ازت تشکر کنم بخاطرتایپیک مفیدت انشالله خدابهترین هاروبرات رقم بزنه من باکمک شماومرضیه وبقیه بچهادیروزبیبی ام مثبت شد ممنونم ازت😍😍😘😘😘

گلم من هنوز امار جامع تهیه نکردم. من همه امار اونایی که نتیجه گرفتن یا نگرفتن رو گذاشتم که هر کس خود ...

لوبیا جان یه پیجی دارم برای یه خانم ماما هست که راهنمایی میکنه

ایشونم مثل شما گفته بودن برای دختر چند روز مونده به تخمک گذاری اقدام کنین... برای پسر هم همون زمان تخمک گذاری و ۱۲ساعت بعدش فکر کنم.. یعنی مشابه چیزی که شما گفته بودین

2706