2410
2553
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1669265 بازدید | 136169 پست
اکثر اونایی که پسر شدن تو تاپیک لی لی هستن. ولی اخیرا چند نفر هم پسر شدن که اونجا نیستن بعضی هاشون. ...

عزیزم من تاپیک لی لی جونم نگاه کردم خیلیام بودن ک ۴ اقدامشون  رسیده اما جز آمار هستن اما ما چرا نیستیم البته من واقعا بازم ازت ممنونم اماخوب نمیشه گفت فقط اونایی ک چهار اقدامشون رسیده جزو آمار هستن وبقیه نه چون اگه اونایی ک دوتا اقدامشون رسیده یا سه تا ونتیجه گرفتن جزو امار هستن پس ما هم قاعدتا باید باشیم 

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
اکثر اونایی که پسر شدن تو تاپیک لی لی هستن. ولی اخیرا چند نفر هم پسر شدن که اونجا نیستن بعضی هاشون. ...

و بازهم واقعا ازت ممنونم ک راهنماییم کردی وبرات دعا میکنم هرچند بنده گنه کار خدام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من تاپیک لی لی جونم نگاه کردم خیلیام بودن ک ۴ اقدامشون  رسیده اما جز آمار هستن اما ما چرا ...

شما جنسیت نی نیتون چی بود؟؟؟

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
مرسی عزیزززززم واقعا دوستان اینجا خیلی به من لطف داشتن انشالله که خواست خدا با خواسته دل همه بچه ه ...

انشالله عزیزم .از ته ته دلم خیلی خوشحالم برات گلم 

شاید باورت نشه اما درکت میکردم باخودم میگفتم همون علاقه ای ک من داشتم و رویاهایی ک من برای پسرم بافتم شکوفه صورتی برا دخترش داره واقعا از خدا ممنونم ک دلتو شاد کرد با شادی تو منم دلشاد شدم 

2720
شما اقدامات چجوری بود

برای من چون یکدفعه کیتم رنگ گرفت دوتادستگرمی رفتم هفت وهشت سیکل،بعددوتا۲۴ساعتی ۱۰و۱۱سیکل وبعددوتا۱۲ساعتی۱۲و۱۳سیکل رفتم اقدام

البته بنظرخودم اشتباه رفتم چون اول باید۱۲ساعتی میرفتم بعد۲۴ساعتی ...نمیدونم بازم!!!!!!؟؟؟؟؟

2714
قربونت برم ممنون مهربونم..انشالله خبرای خوش برای همه اقدامی های امسال😙😙😙😙😙

مبارکه بارداریت عزیزم بارداری راحت وموفقی داشته باشی وبا جنسیت دلخواهت 

عزیزم من تاپیک لی لی جونم نگاه کردم خیلیام بودن ک ۴ اقدامشون  رسیده اما جز آمار هستن اما ما چرا ...

ببخشید منظورم اینه بودن کسانی ک فقط دویا یک اقدامشون رسیده

برای من چون یکدفعه کیتم رنگ گرفت دوتادستگرمی رفتم هفت وهشت سیکل،بعددوتا۲۴ساعتی ۱۰و۱۱سیکل وبعددوتا۱۲س ...

ان‌شاالله اون چیزی که دوست داری باشه

بسپار به خدای مهربون

❤خداجوون اگه تو بخوای میشه❤ بخواه برای من آنچه را که دِلَم میخواهد ان‌شاالله🤲
سلام ني ني من هم ب دنيا اومد  ١٤فروردين  فعلا هم ب خاطر كرونا تو خونه حبس شديم

عکس نی نی رو بزار گلم...چند کیلو ب دنیا اومد؟؟

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
مرسی ممنون عزیزم انشالله...انشالله گل دخترت روخداحفظ  کنه وسلامت بغلش بگیریش😘😘😘😘

انشالله عزیزم ممنونم ❤❤❤❤

2706