2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677100 بازدید | 136169 پست
ان شاالله 😍😍 الان حسم یه جور خاصیه... همش میگم نکنه قلبش تشکیل نشه... نکنه ساک خالی باشه... نکنه ...

سلام قاصدک جون وای چقدر افکار ما باردارا شبیه همه منم حالم همینه

همش میگم کاش به کسی نمیگفتم اگه اینجور بشه اونجور بشه...

مثلا چ نشونه ای؟؟ 

دقیقا نمیدونم ولی وقتی موقع اقدام ها پریود جلو عقب میشه یعنی رحم داره یه عکسالعملی نشون میده به اقدام ها.‌ به دختر پسر ولی ربطی نداره 😉😄

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خاله های مهربون خوبید

مامانم امروز یه جایی پیدا کرد و بالاخره فهمید من چی هستم⚘بیایید عکسمو ببینید🤪

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
2731
سلام خاله های مهربون خوبید مامانم امروز یه جایی پیدا کرد و بالاخره فهمید من چی هستم⚘بیایید عکسمو بب ...

واااااای.... شکووووفهههههه راست میگی؟؟؟؟؟ نی نی دخمله؟؟؟😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
واااااای.... شکووووفهههههه راست میگی؟؟؟؟؟ نی نی دخمله؟؟؟😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

خودمممممم باورم نمیشه🥺🥺🥺

از صبح سر درد گرفتم

حال نداشتم بیام بگم

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
خودمممممم باورم نمیشه🥺🥺🥺 از صبح سر درد گرفتم حال نداشتم بیام بگم

مبارکه دوس داری دختر؟؟؟انشالله سالم باشه

انشالله به زودی زود در این مکان تیکر بارداری نصب میشود.....خدایا من ب بهت ایمان دارم ناامیدم نکن....
مبارکه دوس داری دختر؟؟؟انشالله سالم باشه

سلام معلوم نیست از حالم😂

2738
سلام خاله های مهربون خوبید مامانم امروز یه جایی پیدا کرد و بالاخره فهمید من چی هستم⚘بیایید عکسمو بب ...

واای خااله جون خوش اومدی! با کالسکه ت اومدی  

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس

چند هفته ت بود. دیدی دختره یا از حالتاش گفت

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس
واای خااله جون خوش اومدی! با کالسکه ت اومدی    

ارههه خاله جونش🌸

چند هفته ت بود. دیدی دختره یا از حالتاش گفت

۱۴ هفته بودم جای خوب رفتم تا اینجا که دختره

مبارک باشه یه لحظه بهتون حسودیم شد ، بعد به خودم گفتم دو تا پسر دارن سومی دختر ، انشالله صحیح و سالم ...

سلام عزیزم شاید منم جای شما بودم همین حسو پیدا میکردم ولی خدا خودش شاهده که من سر پسر دومم هیچ اسراری نکردم به درگاهش که دختر بشه چون باور داشتم که پسره ولی اینبار خدا جواب صبوریمو داد انگاررر🙌🙌

انشالله قسمت شما بشه با جنسیت دلخواه🥰🥰

۱۴ هفته بودم جای خوب رفتم تا اینجا که دختره

نه چه حالتی ؟؟ 

مگه از حالتم جنسیت میشه؟

اول خوب سونو کرد بعد ۳ ۴ دقیقه پرسیدم گفت دختره

2706