2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677099 بازدید | 136169 پست
بسته به ازمایشگاه داره ولی حدودی ۳روز میشه ولی ازمایشگاه برای من ی روزه داد ک این باعث تعجب خیلی از ...

ممنون عزیزم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
نه اگه همه چیش خوب باشه دیگه مساله واریکوسل مطرح نمیشه. منتها اون همه چیز باید توی مرکز معتبر بهت بگ ...

تو این آزمایشش یکم شکل اسپرم ویکم شکل اسپرم مشکل داشت تعداد کمی

هزینه آزمایش تو مراکز ناباروری چقدره

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانما من دیروز رفتم دکترم سونوم کرد دستگاهشم تازه خریده خیلی دقیقه میگن عالیه دکتر برام گف ۲۷ اسفند بیا خودم سونو غربالگری ان تی کنم دیگه نرو بیرون

منم خاک تو سرم گفتم باشه 

حالاااا چیکار کنم با خودم میگم دکترم مگه رادیولوژیسته که بتونه ناهنجاریهای جنینو تشخیص بده؟😭

اصلا سونو ب اون مهمی ب دکترم اعتماد کنم برم پیشش؟😔

دارم دق میکنم انقد فکر کردم 😔ینی نرم سونوگرافی بیرون؟😔

سلام خانما من دیروز رفتم دکترم سونوم کرد دستگاهشم تازه خریده خیلی دقیقه میگن عالیه دکتر برام گف ۲۷ ا ...

خب برو بیرون بگو شوهرم منو برد سونو نزدیک خونمون

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺
2728
2738
سلام عزیزم ان شاءالله که مثبته خوبه یه هاله ای هست امید داری خوبه من که سه روز مونده به موعدم امروز ...

ان شاءالله شما هم بخ زودی دامنت سبز میشه و نی نی دار میشی.. منم ماه قبل روز موعدم حتی سفید سفید بود ولی این دفعه خیلی دلم روشنه چون بعد نیم ساعت قشنگ هاله ی صورتیش مشخصه حتی نتونستم صبر کنم به همسرم هم نشون دادم با اینکه مثلا میخواستم سوپرایزش کنم🤣

خانما من هیچعلایم بارداری به غیراز گشنگی زیاد و سینه دردندارم و دردخفیف توی ناحیه های شکم و پهلو وکمر.سینه عام دردش داره کمتر کیشه من دارم میترسم.شنیدم کم شدن علایم بارداری نشانه سقط هست درسته؟؟؟دریغ از ذره ای حالت تهوع یا سرگیجه 

ان شاءالله شما هم بخ زودی دامنت سبز میشه و نی نی دار میشی.. منم ماه قبل روز موعدم حتی سفید سفی ...

ان شاءالله که مثبته گلم 

ان شاءالله برا منم به زودی بشه

آخی تندی رفتید گفتید؟😅

بس که ذوق میکنیم خب🤗

ان شاءالله که همیشه دلت شاد باشه

وااای چقدر خوشحال شدم براتون مثبته گلم ان شاءالله جواب بتا هم مثبت باشه الهی شکر یادتونه منم گفتم ...

مرسی عزیزم بتاهم مثبت بود 

من بعد از ۸ ماه تو اوج ناامیدی مثبت شد از ته دلم برای تو برای تمام کسایی ک‌میخان مامان شن دعا میکنم انشالاا ک ماه بعد حامله ای نگران نباش

تو میتونی با لبخندت آدما رو عوض کنی🙃💌 ...خدایا مرسی🤍
2706